?

Log in

No account? Create an account

bitter_onion's Journal

Social capital

  • 1,470

Rating position

Name:
Клюб Кадетов Кафедры
Membership:
Moderated
Posting Access:
All Members , Moderated
Description:
Клуб Кафедры Горького Лука
Ця спільнота не є офіційним представництвом Кафедри пана Горького Лука
Наш Клюб найбільше схожий на студентське кафе в кожному пристойному університеті - де студенти можуть обмінятися книгами, попити пиво і поцілуватися зі своїми половинками в темних закутках Клюба.

Это сообщество не является официальным представительством Кафедры пана Горького Лука
Наш Клюб больше всего похож на студенческое кафе в каждом приличном университете - где студенты могут обменяться книгами, попить пиво и поцеловаться со своими половинками в темных закутках Клюба.

Дзеркало / Зеркало bitter-onion.dreamwidth.org

Аналітично-розважальний клюб Катедри Горького Лука. Правила.
1. Тематика та ціль нашого клюба
1.1. Учасники Клюбу окремо і Співтовариство в цілому протистоять Росії та її сателітам в інформаційному просторі України в рамках гібридної війни Росії проти України на Засадах Горького Лука. Наша мета: допомогти ЗСУ обороняти Україну на фронті на основі створення міцного тилу без ватників, ідіотів, зрадників, колабораціоністів, зрадофілiв та інших різновидів агентів проросійського впливу у внутріукраїнському інформаційному просторі.
1.2. Ми не лише ведемо просвітницьку роботу. Ми допомогаємо профессору Горькому Луку та Україні вести інформаційну війну. Отже правда про нас, фейки-тролінг-знущання -- з вати!
1.3. Клюб не є офіційним представництвом Катедри пана Горького Лука. Але поганий той учасник який не хоче писати як Горькій Лук.
1.4. І останнє, тобто головне. Ми знаємо що россіяни під командуванням Пуйла напав на незалежну Україну і вбиває українців. Ми впевнені що з агресором домовитись ніколи не можна, можна відбитись. Той хто так не вважає, не може бути учасником Клюба.

2. Права учасників
2.1. Публікувати власні авторські матеріали або поширювати тут чужі, за умови що вони відповідають тематиці Клюба, для модерування і публікації;
2.2. Вільно використовувати матеріали Клюба із зазначенням джерела та/або автора;
2.3. Використовувати особистий бан від токсичних осіб для обмеження спілкування з ними
2.4. Звертатись до модераторів щодо захисту своїх прав в Клюбі

3. Обов'язки учасників
3.1. Виконувати ці правила
3.2. Виконувати вмотивовані вимоги модераторів, якщо вони посилаються на ці правила та/або правила ЖЖ/Мрії

4. В Клюбі заборонено (для учасників)
4.1. Заперечувати факт нападу Россії на Україну, заперечувати факт Хутін Пуйло, заперечувати факт що агресію спричинив весь россійській народ а не сферичний Кремль в кубичному вакуумі і заперечуваті факт що ця необ'явлена війна йде досі.
4.2. Мукання що ми з росіянами один народ
4.3. Порушувати законодавство України, закликати до поділу України, закликати до здачі України Росії
4.4. Відключати коментарі у постах, заморожувати гілки крім випадків особистих образ від оппонента, видаляти чужі коментарі.
Змінювати доступ до постів.
4.5. Особисті образи на адресу інших учасників Клюбу, якщо вони не є кацапами, москалями, ватою, ідіотами, зрадниками, колабораціоністами, зрадофілами або іншим різновидом агентів проросійського впливу у внутріукраїнському інформаційному просторі.
4.6. Перекручування, або спотворення фраз співрозмовника, які при цьому змінюють зміст коментаря.
4.7. Пости і коментарі, які не містять сенсу (флуд), не відповідають тематиці спільноти (офтопік), або Змінювати доступ до постів.темою поста.
Коментарі, які не відповідають тематиці поста дозволені, якщо це дозволить автор поста або модератор.
Модератор має право забанити, якщо підозрюваний може бути кротом.

5. Ролі
5.1. Модератор має право вимагати виконання цих Правил. Модератор/модератори зобов'язані розпочати модерування у випадку заяви когось з учасників або Кадетів Клюба. Модератор також має право розпочати модерування за власним бажанням - якщо бачить порушення Правил.
За непокору модератору - бан.

5.2. Учасник або Кадет. Особа, яка поділяє ціль Клуба, ознайомлена з Правилами і приєдналась до Клюба. Для приєднання до Клюба треба відповісти на три прості запитання: 1) Будь ласка, опишіть вашу згоду / незгоду з твердженням що "Путін - Хуйло"; 2) Чи згодні ви з тим, що Росія напала на Україну і Росія зайняла Крим і території на сході України та продовжує свою агресію? 3) Конституція України визначає Україну як унітарну країну. Чи повинна Україна стати федеральною країною і надавати розширені права проросійським сепаратистам - російським збройним силам?
5.3. Власник. Особа, яка технічно є власником комьюніті в ЖЖ/Мрії. Має виконувати суто технічні функції. Не має права приймати рішення одноосібно
За погодженням з модер
5.4. Профессор. Це Горькій Лук.

6. Правила модерування
Скарги на порушення Правил приймаються в b_o_adm.

7. Правила оформлення дописів
7.1. Пост, якій містить більше 2 абзаців та 1 картинки має використовувати кат. Розмір картинок - не більше 900 пікселів.
7.2. Контент, що містить сцени порнографії, бути прибраний під кат і над катом слід писати попередження. Ватани на пляшках та газових балонах порнографією не вважаються.
7.3. Величезні за обсягом статті (4 екрани на смартфоні) та відео довше ніж 10 хвилин мають містити стислий опис (abstract). Все інше має бути сховано під кат.
7.4. Бажано писати посилання на джерело інформації у разі передруку та ставити теги
7.5. Мови тексту постів будь-які, поширені в Україні. Також дозволено цитування іншими мовами за наявності переклада чи стислого опису.

8. Покарання
8.1. Загальне правило: учасник після отримання попередження від модератора має за добу виконати рекомендації або оскаржити її в відповідному комьюніті b_o_adm.
8.2. Покарання за порушення
Перше порушення: 1-3 днів бану. Модератори мають право скривати чи розкривати відповідні гілки чи пости.
Друге порушення: бан,
8.3. Всі порушення мають буті зафіксовані в відповідному комьюніті b_o_adm.
investigation about russian murders, opposition to russian propaganda, politics in ukraine, Политика в Украине, Політика в Україні, противодействие русской пропаганде, протидію російської пропаганди, расследование о русских убийцах, розслідування про російських вбивць

Categories

армия, город, история, криминал, недвижимость, образование, общество, политика, происшествия, работа, религия, финансы, экология, знаменитости, игры, искусство, кино, литература, музыка, спорт, фантастика, еда, животные, природа, путешествия, косметика, медицина, здоровье, авто, дача, дизайн, мода, эзотерика, философия, дети, семья, it, авиация, компьютеры, космос, наука, производство, техника, технологии, энергетика, россия, 18+, отношения, юмор, психология, отзывы, рукоделие, лытдыбр, экономика, транспорт, напитки, архитектура, праздники, театр, корабли, рыбалка, фотография, птицы, цветы, лингвистика, ссср, коронавирус, беларусь

Social capital

  • 1,470

Rating position

Statistics