?

Log in

No account? Create an account

bitter_onion's Journal

Social capital

  • 2,468

Rating position

Name:
Клюб Кадетов Кафедры
Membership:
Moderated
Posting Access:
All Members , Moderated
Description:
Клуб Кафедры Горького Лука
Ця спільнота не є офіційним представництвом Кафедри пана Горького Лука
Наш Клюб найбільше схожий на студентське кафе в кожному пристойному університеті - де студенти можуть обмінятися книгами, попити пиво і поцілуватися зі своїми половинками в темних закутках Клюба.

Это сообщество не является официальным представительством Кафедры пана Горького Лука
Наш Клюб больше всего похож на студенческое кафе в каждом приличном университете - где студенты могут обменяться книгами, попить пиво и поцеловаться со своими половинками в темных закутках Клюба.

Дзеркало / Зеркало bitter-onion.dreamwidth.org

Аналітично-розважальний клюб Катедри Горького Лука. Правила.

1. Тематика та ціль нашого клюба
1.1. Учасники Клюбу окремо і Співтовариство в цілому протистоять Росії та її сателітам в інформаційному просторі України в рамках гібридної війни Росії проти України на Засадах Горького Лука. Наша мета: допомогти ЗСУ обороняти Україну на фронті на основі створення міцного тилу без ватників, ідіотів, зрадників, колабораціоністів, зрадофілiв та інших різновидів агентів проросійського впливу у внутріукраїнському інформаційному просторі.
1.2. Ми не лише ведемо просвітницьку роботу. Ми допомогаємо профессору Горькому Луку та Україні вести інформаційну війну. Отже правда про нас, фейки-тролінг-знущання -- з вати!
1.3. Клюб не є офіційним представництвом Катедри пана Горького Лука. Але поганий той учасник який не хоче писати як Горькій Лук.
1.4. І останнє, тобто головне. Ми знаємо що россіяни під командуванням Пуйла напав на незалежну Україну і вбиває українців. Ми впевнені що з агресором домовитись ніколи не можна, можна відбитись. Той хто так не вважає, не може бути учасником Клюба.

2. Права учасників
2.1. Публікувати власні авторські матеріали або поширювати тут чужі, за умови що вони відповідають тематиці Клюба, для модерування і публікації;
2.2. Вільно використовувати матеріали Клюба із зазначенням джерела та/або автора;
2.3. Коментувати будь-які матеріали спільноти, брати участь в опитуваннях і голосуваннях;
2.4. Пропонувати свої ідеї і проекти, які відповідають тематиці Клюба; робити запит щодо нових тегів
2.5. Отримувати загальнодоступну інформацію про Клюб та правила Клюба від Власника клюба та модераторів
2.6. Використовувати особистий бан від токсичних осіб для обмеження спілкування з ними
2.7. Звертатись до модераторів щодо захисту своїх прав в Клюбі

3. Обов'язки учасників
3.1. Виконувати ці правила
3.2. Виконувати вмотивовані вимоги модераторів, якщо вони посилаються на ці правила та/або правила ЖЖ/Мрії

4. В Клюбі заборонено
4.1. Заперечувати факт нападу Россії на Україну, заперечувати факт Хутін Пуйло, заперечувати факт що агресію спричинив весь россійській народ а не сферичний Кремль в кубичному вакуумі і заперечуваті факт що ця необ'явлена війна йде досі.
4.2. Мукання що ми з росіянами один народ
4.3. Порушувати законодавство України, закликати до поділу України, закликати до здачі України Росії
4.4. Відключати коментарі у постах, заморожувати гілки крім випадків особистих образ від оппонента, видаляти чужі коментарі
4.5. Модератори не мають права видаляти чужі пости.
4.6. Модератори не мають права банити інших користувачів без вказання конкретного порушення з посиланням на Правила
4.7. Розкривати чи публікувати приватну інформацію членів Клюба без їхньої попередньої на те згоди. Під пріватною їнформацією вважається інформація або данні які дозволяють ідентіфикувати людину: ім'я, прізвище, електронная пошта, точне місце роботи, фоторгафія, IP адреса тощо.
4.8. Образи щодо України як держави, символів України, ЗСУ.
4.9. Особисті образи на адресу інших учасників Клюбу, якщо вони не є кацапами, москалями, ватою, ідіотами, зрадниками, колабораціоністами, зрадофілами або іншим різновидом агентів проросійського впливу у внутріукраїнському інформаційному просторі.
Для оцінки ватності, кацапства або москальства співрозмовника використовується пункт 5.2.
Для виявлення ідіотів, зрадників, колабораціоністів та інших різновидів агентів проросійського впливу використовується Перша аксіома новітньої української політології пана euthanasepam: "зрадойоб — завжди ідіот, зрадник та латентний кацап" (с). Зрадофіл то особа, яка розповсюджує россійські фейки, не підтверджені ЗМІ України та цивілізованого світу.
Під особистими образами вважаються використання нецензурних слів, зображень, відео і давання непристойної оцінки особистим якостям співрозмовника, висловлена в нецензурній формі або постійні принизливі клички.
4.10. Пости і коментарі, які не містять сенсу (флуд), не відповідають тематиці спільноти (офтопік), є рекламою россійських товарів/робіт/послуг.
4.11. Заморожування гілок або відмова в прійнятті до Клюба осіб за політичними уподобаннями/відразами до офіційно зареєстрованих партий. Заборонені политичні образи до опонента особисто - з використанням нецензурної лайки.
4.12. Публікація прямої реклами без попередньої згоди Власника або 2 модераторів. Дозволена реклама публічних подій в Україні на державні та религийні свята.

5. Ролі
5.1. Модератор це одна з осіб Клюба яка має право вимагати виконання цих Правил. Модератор/модератори зобов'язані розпочати модерування у випадку заяви когось з учасників або Кадетів Клюба. Модератор також має право розпочати модерування за власним бажанням - якщо бачить порушення Правил.
5.2. Учасник або Кадет. Особа, яка поділяє ціль Клуба, ознайомлена з Правилами і приєдналась до Клюба. Для приєднання до Клюба треба відповісти на три прості запитання: 1) Будь ласка, опишіть вашу згоду / незгоду з твердженням що "Путін - Хуйло"; 2) Чи згодні ви з тим, що Росія напала на Україну і Росія зайняла Крим і території на сході України та продовжує свою агресію? 3) Конституція України визначає Україну як унітарну країну. Чи повинна Україна стати федеральною країною і надавати розширені права проросійським сепаратистам - російським збройним силам?
5.3. Власник. Особа, яка технічно є власником комьюніті в ЖЖ/Мрії. Має виконувати суто технічні функції. Не має права приймати рішення одноосібно
5.4. Профессор. Це Горькій Лук.

6. Правила модерування
6.1. Модерування повинно бути мінімальним. Усе, що не заборонено правилами Клюба або правилами ЖЖ/Мрії - дозволено.
6.2. Скарги на порушення Правил приймаються виключно українською мовою в b_o_adm.

7. Правила оформлення дописів
7.1. Пост, якій містить більше 2 абзаців та 1 картинки має використовувати кат. Розмір картинок - не більше 900 пікселів.
7.2. Контент, що містить сцени порнографії, бути прибраний під кат і над катом слід писати попередження. Ватани на пляшках та газових балонах порнографією не вважаються.
7.3. Величезні за обсягом статті (4 екрани на смартфоні) та відео довше ніж 10 хвилин мають містити стислий опис (abstract). Все інше має бути сховано під кат.
7.4. Бажано писати посилання на джерело інформації у разі передруку та ставити теги
7.5. Мови тексту постів будь-які, поширені в Україні. Також дозволено цитування іншими мовами за наявності переклада чи стислого опису.

8. Покарання
8.1. Загальне правило: учасник після отримання попередження від модератора має за добу виконати рекомендації або оскаржити її в відповідному комьюніті b_o_adm. Регулярна відмова або ухиляння від виконання правил, тобто більше 3 разів поспіль, - перманентний бан.
8.2. Покарання за порушення
8.2.1. За особисті образи і флуд, за замороження гілок без причини, за беззмістовні скарги
Перше порушення: 1-3 дні бану. Модератори мають право скривати чи розкривати відповідні гілки.
Кожне наступне : 3-5 днів бану. Модератори мають право скривати чи розкривати відповідні гілки.
8.2.2. За порушення правил пунктів 4.1
Перше порушення: 3-5 днів бану. Модератори мають право скривати чи розкривати відповідні гілки чи пости.
Друге порушення: перманентний бан
8.2.3. За порушення правил пунктів 4.7
Перше порушення: перманентний бан
8.2.4. Всі інші порушення
Перше порушення: попередження і пропозиція прочитати уважно правила
Друге і наступні порушення: 1-3 дні бану. Модератори мають право скривати чи розкривати відповідні гілки чи пости.
8.3. Всі порушення мають буті зафіксовані в відповідному комьюніті b_o_adm. Покарання за порушення різних правил або порушення прав різних осіб сумуються. Не можуть сумуватись покарання за одні й ті самі дії у відношенні до однієї особи.

9. Оскарження та скарги
9.1. Будь який учасник Клюба має право написати скаргу в Клюбі або у комьюніті для технічного адміністрування b_o_adm. Скарги приймаються виключно українською мовою і протягом 72 годин з моменту дії оппонента. Розглядаються лише від осіб, яка вважає, що її права порушені.
9.2. Будь який учасник Клюба має право оскаржити покарання у спільноті для технічного адміністрування b_o_adm
9.3. Рішення модератора про застосування покарання може бути скасовано або змінено рішенням інших трьох модераторів, яке приймається за допомогою публичного голосування у спільноті для технічного адмиіністрування b_o_adm.
9.4. У випадку успішного оскарження учасник отримує індульгенцію на наступне порушення та вибачення адміністрації Клюба.
9.5. Будь який учасник Клюба має право написати скаргу в Клюбі або у комьюніті для технічного адміністрування b_o_adm на наявність ватника в Клюбі або спем або флуд в постах. До скарги мають бути додано не менше трьох посилань на ватні дописи або коментарі в різних дописах.

10. Пропозиції
10.1. Будь який учасник Клюба має право запропонувати власні ідеї в Клюбі або у комьюніті для технічного адмиіністрування b_o_adm. Пости можуть містити голосування тощо. Вимоги до таких постів такі ж, як до звичайних. Написання такого поста з ідеєю не вимагає попереднього узгодження з модераторами клуба.

11. Перехідні положення
11.1. Правила вступають в дію з 00:01 14 липня 2019 року.
11.2. Перше порушення кожного конкретного учасника караються попередженням.
11.3. Модератори мають доєднатись до комьюніті для технічного адмиіністрування b_o_adm до 20 липня 2019 року.
investigation about russian murders, opposition to russian propaganda, politics in ukraine, Политика в Украине, Політика в Україні, противодействие русской пропаганде, протидію російської пропаганди, расследование о русских убийцах, розслідування про російських вбивць

Categories

армия, город, история, криминал, недвижимость, образование, общество, политика, происшествия, работа, религия, финансы, экология, знаменитости, игры, искусство, кино, литература, музыка, спорт, фантастика, еда, животные, природа, путешествия, косметика, медицина, здоровье, авто, дача, дизайн, мода, эзотерика, философия, дети, семья, it, авиация, компьютеры, космос, наука, производство, техника, технологии, энергетика, россия, 18+, отношения, юмор, психология, отзывы, рукоделие, лытдыбр, экономика, транспорт, напитки, архитектура, праздники, театр, корабли, рыбалка, фотография, птицы, цветы, лингвистика, ссср, коронавирус, беларусь

Social capital

  • 2,468

Rating position

Statistics