econazi

Любите ли вы, как и я, число 13?

Цена российской нефти упала до 13 долларов.
А саудиты отказались от всяких переговоров с Россией в мае-июне.

Вместо этого они объявили о 50%-ном снижении цен на газ, что перекрывает все поступления долларов в Россию.


https://anatoligreen.dreamwidth.org/2580302.html

13

люблю это
3(23.1%)
боюсь! Ведь это несчастливое число
0(0.0%)
а давайте нефть по 7
8(61.5%)
вы все врети и это многоходовка
2(15.4%)
напишу в каменте
0(0.0%)


Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Денис Єрмак... Боригоборці

Операция "президент" - год спустя


Проголосовали за сказку.
Проголосовали за мыльный пузырь. Новые лица, да ещё и красиво улыбаются, сцуко - научились в Квартале.
ПисЦали, что закончат войну войну. Обещали её закончить. Щаз.
Отвели войска. Больше убитых.

Collapse )
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Які країни будуть домінувати після коронавіруса

У найближчі роки чи десятиліття (часові рамки важко прогнозувати) на планеті виживуть та домінуватимуть лише ті суспільства чи країни, що вкладатимуться в науку.
Обиратимуть політиків, які цінують науку.
Ставитимуть науку в пріоритет, а не як в Україні - за залишковим принципом: дамо на збиткові вугільні шахти півтора мільярди, а у науки в розпал епідемії заберемо 500 мільйонів.

Взагалі на планеті коронавірус продемонстрував на повен зріст проблему слабкої обізнаності людей про світ, що їх оточує.
Одні з подивом дізналися слово "коронавірус", інші - що не можна виделками лізти в дику природу і жерти все, що бачиш. Треті - здивувалися самим фактом настільки потужного та неочікуваного спалаху цієї інфекції.
"Чорний лебідь" - заволали чи не всі.

Та чи був він неочікуваним?

Проблема в тому, що вчені тому і цінні для суспільства, що їхнє основне завдання - просто розуміти світ, в якому ми живемо.
Бачити його. Уявляти небезпеки. Попереджати про них.

То чи знали вчені про можливість такої пандемії? Чи вивели вірус у секретній лабораторії, щоб полегшити навантаження на пенсійні фонди країн золотого мільярду? Чи має вірус на меті обвал економіки США, Китаю, росії?

Коротка відповідь - вірусу глибоко начхати на кордони, віросповідання, ф'ючерси і кількість підписників.

А докладна... ось підбірка:

1. "Сімейство з прізвищем «корона»: ще раз про SARS-CoV-2 та його не менш успішних родичів"
Прекрасна стаття українською від науковців, написана без складної термінології про історію "взаємостосунків" вчених і медиків з вірусами і коронавірусами.
Дослідники давно знали і давно занепокоєні, але за буденним життям пересічні громадяни (і я теж) за тим не стежили
https://my.science.ua/simejstvo-z-prizvyshhem-korona-shhe-…/

2. "Вони дочекалися"
Якщо попередня стаття "сухенька" на яскраві подробиці історії руху до нинішньої пандемії, то ця соковита і смачна.
Можливо, найкраща з тих, що я читав.
Вірус Хендра. Вірус Ніпах. Ебола. Марбург. SARS. MERS. Денге. Чикунгунья.
Геморагічна лихоманка Крим-Конго (так-так, український Крим).
Від цієї статті - волосся стає дибки, і змушує глибоко замислитись про глобалізацію та спроби розвернути її назад (це неможливо), про волання науковців та ігнорування широкими колами їхніх думок дотепер, про те, як нам мешкати на Планеті далі, адже спалах подібних до коронавірусу інфекцій - очевидно не останній.
https://kunsht.com.ua/voni-dochekalisya/

3. "Як дізнатися, що ми перемагаємо COVID-19"
Ну, і треба трохи оптимізму.
Насправді, при ошелешуючих темпах зростання кількості хворих та померлих у світі, вже можна бачити, що певні країни успішно долають епідемію.
Це прекрасне відео про експоненційний ріст і логарифмічні шкали просто і доступно це покаже.
https://www.youtube.com/watch?v=rxBp1PdzADc

4. "Чому досі немає вакцини від коронавірусу SARS-CoV-2"
Це головне відео в підбірці.
Там наведено конкретну відповідь, ЧОМУ немає вакцини, чому помруть ще тисячі, чому науковці не можуть пришвидшити її розробку та до чого тут ігнорування науки.
Мені просто нічого додати.
https://www.youtube.com/watch?v=fMDyGechVTM

І останнє.
З'явилася система, що відстежує актуальні потреби українських лікарень у допомозі.
Бізнес і громадяни реально кинулися купувати захисні костюми, маски, апарати штучної вентиляції легень, але часто трапляється так, що одні лікарні кількаразово перекриваються донорами, а деякі - лишаються без уваги взагалі.

Тут https://donor.ua/aid можна знайти найближчий лікувальний заклад і побачити потреби.
Проект працює в тестовому режимі і вимагає допомоги фахівців та експертів.
Тому якщо маєте чим зарадити або, принаймні, поширити інформацію - зробіть це.

Переможемо.

Anton Senenko. тут

Про землю-3

Вернемся к вскрытию схем, которые планируют запустить при открытии рынка земли, хотя для меня это почти финансовое волонтерство, ведь приходится развенчивать тех, кто сидит на плотном финансировании, монтируя свою схематехнику в проекты законодательных актов, которые потом в полубезумии и состоянии кислородной гипоксии от длительного ношения масок с клапанами, принимает новая парламентская "триада". Я уже писал о том, как будут "схематозить" норму о 100 га в одни руки, создавая конгломераты фиктивных собственников. Но еще раньше, я писал о норме касательно гибридной скупки земли иностранными банками. Цитата из моей февральской статьи: Применительно к банкам закон не устанавливает абсолютно никаких механизмов контроля за соблюдением ими требования относительно продажи земельных участков, полученных в результате обращения взыскания на предмет залога, в течение двух лет. Более того, даже не определен уполномоченный государством орган для такого контроля: НБУ, Госгеокадастр, Минэкономики? Также не обозначены бюджетные источники для выплаты банкам компенсации в случае нарушения ими "правила двух лет" и принудительного изъятия у них земли, а это могут быть миллиарды гривень. Кстати, просто так, без компенсации, забрать землю по истечении двух лет у банков никто не позволит - их владельцы выиграют любые международные суды против Украины. Законопроект не устанавливает и набор штрафных санкций за нарушение банками максимального срока продажи земли - то есть уже сейчас закладывается возможность того, что нарушения будут массовыми. Кстати, о самой гибридной форме скупки. Она фактически списана с механизма работы нынешних ломбардов: клиент, который приносит в ломбард бабушкино кольцо, юридически не продает его, а получает заем на несколько часов под залог драгоценности, по истечении которых ломбард юридически накладывает взыскание на предмет залога и становится его обладателем. Но это формально, а реально он прощается с клиентом в момент передачи ему денег - ни о каком возврате долга речь уже не идет. Ломбард остается с кольцом, а клиент с деньгами. В случае с землей и банками все будет несколько сложнее. ... Всю эту схематехнику можно было снять в законопроекте с помощью одной простой нормы: банк как ипотекодержатель не имеет права оформлять право собственности на землю на себя и передавать землю в аренду, а обязан сразу после взыскания выставить на продажу в специальной электронной системе торгов Минюста. Вместо этого - в законопроекте полный вакуум и "право двух лет". То есть полный карт-бланш на превращение иностранных банков в земельные ломбарды".

Сами схемы детально описаны в статье:

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2818125128267861&id=100002112044676
https://www.dsnews.ua/vlast_deneg/zemelnyy-lombard-kak-inostrannye-banki-zagrebut-ukrainskie-10022020220000