?

Log in

No account? Create an account

Клюб Кадетов Кафедры

Частковий перепис населення можуть провести до кінця року, - Гончарук
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
grzegorz
Кабінет Міністрів України спробує до кінця 2019 року провести частковий перепис населення.Про це прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив під час виступу на 16-му щорічному форумі YES у Києві, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.
Прем'єр визнає, що повністю перепис за такий короткий період провести не вдасться, але уряд працює над частковою реалізацією ідеї.
"Ми думаємо над тим, як провести перепис вже цього, а не наступного року. Я не думаю, що це можна зробити повністю, але якусь частину ми точно зробимо", - сказав він.
Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3148432

Хтось мені пояснить, що означає ця ахінєя???
Це типу як ми з жінкою плануємо сімейний бюджет, але рахуємо лише частину частину видатків чи доходів чи шо???

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.

Тонка і незрозуміла мені справа охорона тіла.
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
grzegorz
Був Президент, якого ненавидів і хотів позбавитись Хутін. Проти якого дружно виступали як ригоанали, так і «націоналісти» та михуєлівці. Президент та його команда мали мізерну (за опитуваннями) підтримку населення і навіть більшості у Раді не мали. Здавалось би, його мали б ДУЖЕ й ДУЖЕ охороняти, але якось так сталось, що він виходив до народу, який (за опитуваннями) його не підтримував, і охорони майже не було видно (насправді була). І кортеж в нього був помірний…
Read more...Collapse )

Теория о существовании двух этических систем
preobrazhensky
grzegorz
Read more...Collapse )В 1974 году выдающийся советский психолог и математики Владимир Лефевр эмигрирует в США. Там он доработал и подкрепил практикой свою теорию о существовании двух этических систем, каждая из которых определяет западное и незападное общество.

Чем эти системы отличаются по сути? В первой (западной) этической системе компромисс добра и зла считается злом, а конфронтация - добром. Во второй (восточной) компромисс добра и зла - это добро, а конфронтация - зло.Read more...Collapse )
...Как вы понимаете, Порошенко это человек западной этической системы, Зеленский -- второй, совковой. Большая часть граждан Украины, к сожалению, тоже ищут компромисса со злом. Они абсолютно уверены, что это им поможет.Read more...Collapse )Привіт з СРСР (приклад тонкої пропаганди)
grzhegorz_br
Повернемося у 1969 рік. Простий радянський моряк кидає пляшку з листом з риболовного корабля в води Тихого океану. П'ятдесят років по тому пляшку викидає на берег Аляски, де її знаходить місцевий мешканець.
Телеканал «Росія 1» кидається з'ясовувати, чи живий ще автор листа - і знаходить його, що вийшов у відставку офіцера, в Севастополі.
Read more...Collapse )
Подібним чином цей сюжет зводить мости між спогадами про Радянський Союз і імперськими мріями сучасної Російської Федерації після анексії Криму.
А якщо додати зворушливий людський ракурс, то історія вливається ідеально - а на думку деяких, включаючи незалежний телеканал «Дощ», занадто ідеально - в кремлівський геополітичний наратив.


И про битви блогіров
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
grzegorz
Доречі, я не проти битв блогерів. Я проти помоїв, кацапізму, брудної білизни. А от повеселитися я тіки за.

Потеревеняти про політику віршами -- хіба то не прикольно? Або казками.
https://grzegorz.livejournal.com/3222856.html?thread=13519688#t13519688

Я б там виділив своїх 100 жжж на перше місце, наприклад. І право 4 рекламних постів про українські товари протягом року.

Що думають Кадети?

Якийсь там конкурс

+1
4(100.0%)
-1
0(0.0%)
Напишу в коментарі
0(0.0%)


Щодо іронії, сатири та гумору на адресу нової влади
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
grzegorz
Я, мабуть, чогось не розумію в людях. От, наприклад, можна хворобливо реагувати на критику нової влади. Мовляв, ну, чого ви дістаєте, ще й 100 днів (півроку, року, двох років) не пропрацювали, не встигли проявити себе, нагоди не було, їх не так зрозуміли, все далеко не катастрофічно, а погляньте, як було в шоколадного, а шоколадний ще не те робив тощо-тощо.

Але я ніколи не зрозумію ось чого:Read more...Collapse )

Арестович: Цена мира для Украины. 5 канал, 13.09.19
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
grzegorz

https://www.youtube.com/watch?v=LaQ0jnEUBvM

СодержаниеCollapse )

Вы просили поэзии немного
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
grzegorz
Как отвратительна Зеленского игра
Как омерзительна зелёная натура
Труслив, продажен … Это Бени креатура
А к омерзению привыкнуть всем пора.
Read more...Collapse )

Императивный мандат и право на бунт
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
grzegorz

Когда «Слуга народа» прорвалась в Верховную раду с невероятным отрывом от соперников, общая картинка была ясна. Подконтрольные олигарху нардепы, послушное голосование, общая идеология. В эту канву идеально попадает отмена депутатской неприкосновенности: главному человеку в стране она не особо-то мешала, но контролировать свадебных фотографов, тамаду или прочих профессиональных депутатов в своей фракции без иммунитета будет гораздо проще.

Что же, теперь на очереди ограждение рабского контингента от других партий.

Read more...Collapse )


шаббат шалом, кадети, я вам радість приніс
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
grzegorz
Презентація книги Горького Лука «Так воювать нізя» відбудеться 21 вересня о 12:00 у Львові, площа Ринок 14, Ресторан «Дуже висока кухня»

Якщо тицьнете це посилання, то нагадування з'явиться в вашому гугл календарі

Забукати книгу не вийшло -- її ще нема http://books.lutasprava.com/index.php?route=product/search&search=%D0%A2%D0%B0%D0%BA