Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Чи хворіли українці в січні на коронавірус? [Не] розвінчуємо фейки

Гівно ота стаття.

...Тобто тоді наукових досліджень і тестувань не було (навіть зараз нема тестів в Україні, Доктор Смерть та Зелена Шмаркля купили фігню), але вони вже розвінчали міф. Більше того, тепер такі тести провести не можливо в принципі.

В мене є три людини, які мали дивний грип. І вони то можуть підтвердити навіть в суді.
Ще моя вся сім'я. Ще пан zo_zo тут писав.

Нє нє, з таким розвінчуванням краще жувати і дрочити а не говорити і писати.
Не доказано що то був фейк. Тобто невідомо, що насправді то було...

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.

Дефолт

В кого які думки стосовно того що робити з боргами? Виплачувати повністю та за графіком, реструктуризовати (домовитися з кредиторами про затримку та зменьшення виплат) чи взагалі відмовитися платити.
Особисто я за реструктуризацію, але якщо почннуться масові дефолти іншіх країн то теж не платити.
дед

Россия запускает сценарий по выдавливанию Италии из ЕС

Александр Коваленко, военно-политический обозреватель |  Воскресенье, 29 марта 2020, 13:03
Российская информационная машина уже раскручивает маховик дестабилизации Италии, как следующей страны, которую выдавят из ЕС.
Россия запускает сценарий по выдавливанию Италии из ЕС 

Российский военный десант в Италии, цель которого вовсе не спасение итальянцев, уже начинает порождать первые злокачественные плоды. Плоды, несущие ту же угрозу для Италии, что и любое российское присутствие в ЕС для европейского сообщества в целом.

Collapse )

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

До чого приводить брехня тоталітарних режимів

Власне, я вже робив переклад статті з Нешенел Ревью, ось тут https://bitter-onion.livejournal.com/3207909.html. Але пані Уляна Супрун написала про то більш докладно...


Китай часто наводять як найбільш успішний кейс боротьби з коронавірусом. Це хибна та небезпечна думка. Саме брехня і тиск на свободу слова китайської влади стали причиною такого масштабного поширення COVID-19 та таких тяжких наслідків для всього світу.

З такими об’ємами надходження новин стосовно пандемії ми ледь встигаємо обробляти інформацію. Тому сьогодні вже мало хто згадає, як часто та як довго Китай заперечував, що коронавірус передається від людини до людини. Тут докладний матеріал, де проаналізовані заяви з боку Китаю від початку перших спалахів в Вухані: https://bit.ly/33RvhvqCollapse )Зараз, коли світом шириться вірус, а економіка занурюється у тривалу кризу, пропаганда лише розквітатиме. Адже тривожні новини — це найкраще підґрунтя для маніпуляції емоціями людей. Режими таких країн, як КНР та Росія, не втратять нагоди скористатися цим у власних цілях. Тож яку б інформацію ви не чули — завжди дізнавайтеся про джерело. Інформаційна гігієна важлива на рівні з частим миттям рук.

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Ємець і скандали. Як Україна п'ять тижнів нічого не купувала проти коронавірусу

Ємець і скандали. Як Україна п'ять тижнів нічого не купувала проти коронавірусу

19 лютого в Україні ще не було жодного хворого на коронавірус. Тоді ще не трапилися Нові Санжари і не закрили кордони.

В цей день уряд вирішив, що до епідемії таки треба готуватися і виділив гроші на тести для коронавірусу і на захист для лікарів.

Минуло п'ять тижнів. В Україні - 300 хворих, карантин і лікарі, які самі купують собі захисні костюми в інтернеті.

Collapse )

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Вымачивайте маски в хлорке перед употреблением!

Собственно, я как-то с Алиэкспресса получил зарядку с муравьями.Collapse )
Походу не подумал... Будем маски вымачивать в хлорке перед употреблением.
Collapse )
А вы как сходите с ума дома?

У світі тварин

Прошу пробачення у панства за ролік кацапського гівна, але перша  частина з підбіркою популярного їхнього шоу — це такий треш, що я не можу не поділитися з панством.

Уікенд, хоча й карантин. Кацапи нікуди не подівалися і нічого не припинили. Це мерзенно та смішно.


Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Бизнес гений Украины опятьобъявил дефолт

Энергохолдинг Рината Ахметова (самого богатого олигарха Украины) второй раз за последние 5 лет объявляет дефолт

Крупнейший украинский частный энергохолдинг ДТЭК Рината Ахметова заявил, что не будет платить по кредитам, и предупредила кредиторов о реструктуризации долга из-за ситуации с коронавирусом Covid-19. Речь идет о ценных бумагах, которые были выпущены компанией, а также части банковских задолженностей.
www.ukrrudprom.com

ДТЭК: никогда такого не было, и вот опять
Цепная реакция, которую запустило фактическое объявление дефолта ДТЭКом, коснется не только остальных бизнесов Рината Ахметова (прежде всего, “Метинвеста” и ПУМБ), но и станет дурным примером для остальных украинских олигархов, которые как раз завершили свою “послевоенную” реструктуризацию и теперь очевидно пойдут “на второй круг”. А самое главное — все это будет серьезным аргументом в пользу суверенного дефолта Украины.
(ц)

Ну, вы поняли. Все, как порохоботы и предупреждали зебилов.

Задумался

А ведь фактически именно турки и арабы защищают Украину от Путина сегодня.

Эрдоган перемолотил российскую военную спецуру в Сирии и Ливии и готов повторить в любой момент.

Саудиты сбили цену на нефть и тем самым резко срезали возможности рашистского режима по финансированию военной компании.

А что Украина?

Экономика разгромлена, состояние госфинансов плачевно. Способна ли страна профинансировать хотя бы месяц боевых действий средней интенсивности образца осени 2014 года? Состояние вооруженных сил динамически ухудшается. Боевой дух снижается из-за статуса бесправных мишеней под калорадскими обстрелами. Да и кого может вдохновить паяц, подлец и подонок на посту главкома, который открыто заявляет о своем желании капитулировать...

Да, у меня бомбит. А у тебя?

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Цікаво

Цікаво, як там почуваються "ПорохХтоЗамовивГандзюк?!" Все нормально, Венедиктова ніде не тисне?

78731491_1182199862170163_2038318837899722752_n.jpg


Ок, з Трімцем зрозуміло. А що робить-пише медіапіздота, від Тайлера до Остапчіка Дроздофа та Скрипіна? Вибігли під жОПУ та до Венедиктової з істерикою і плакатами?


Отож. Думай. Те.