?

Log in

No account? Create an account

Клюб Кадетов Кафедры

Спільний проект про історію України і світ кацапів "НАША УКРАЇНА"
goat
yumjaagiin

Наші відео-блогери зайнялися тим то що дійсно потрібно російськомовним людям.
Історія України, міф кацапів про" історичну справедливість ", виборне право, кацапська пропаганда.
Віктор Хазан - український учений, політик, літератор - дуже круто розповідає. Не нудно і всі факти по суті.


Buy for 100 tokens
Buy promo for minimal price.

Щодо падла
alexdasty

Зараз багато персонажів фапають за артистів, блазнів та їх похід у владу. Багато кричать  зробити все взад, щоб було як у СРСР або у кацапездольській імперії до 1917 року.

Нагадаю:  у Російській імперії артистів всіх мастей — театральних, блазнів, циркачів не вважали за людей, їх навіть ховати на кладовищі було заборонено, так прикопували, як падло, де прийдеться.

А щодо походу у владу — так про це навіть мова не йшлася.

Отака херня, малята.

Задайте собі питання — ЧОМУ? Тому що артист — це якась віртуальна сущність, він як би є, але що воно  є ніхто навіть не розуміє.

До чого написано? 

До сяви вакарчука.


Пару перекладів і одне синхранійне відео
Езоосмос, Jeremy Soule, 2008 кінець серпня-вересень
stefan_blog


Горилляки - САМ АДИН
кат 1Collapse )


Горилляки - Крайні живі душікат 2Collapse )

Forest deer, накладений на Максима Барськогокат3Collapse )

Скрытый выбор. Послесловие
goat
yumjaagiin
Как мы и обещали, продолжаем тему информационной войны, но уже в другом ракурсе, скажем так – в техническом.Read more...Collapse )Мы и сейчас убеждены в том, что предвыборная агитация Пороха была намеренно устроена самым вредным способом. Тут речь не идет о дилетантах и бестолочах, но именно о профессиональной диверсии.Read more...Collapse )Теперь же надо работать с тем электоратом какой есть. Вернее в том состоянии, которое имеется состоянием «на сейчас» и каким оно будет к моменту проведения выборов. То есть, тот шлак, который им жестко засыпан в голову и выбивать надо не менее жестко, а не снова рассказывать «выбирай НАТО, ЕС и томос».Read more...Collapse )
Итак, потихоньку в рядах «примкнувших» к зё, начинается брожение и теперь их выбор не столь очевиден. Резкий курс на про-московскую риторику, а главное – позорные назначения лиц, прямо связанных с Москвой, на высокие должности, таки приводят часть этой публики к выводу о том, что нет обещанной борьбы с олигархами, что-то там рассказывать о новых лицах уже не смешно, хотя не прошло еще и месяца с момента зё в должность.Read more...Collapse )Однако этому слому нужно активно помогать, показывая, в какую дыру хотят затянуть Украину те, кто сейчас называет себя властью и многочисленными регентами власти.
Read more...Collapse )
В общем, информационная война показала сою эффективность, и те, кто этого не понял – обречены на поражения. Те, кто ставит на этот участок работы людей, которые не способны понять того, что и как надо делать – обречены на поражение.Read more...Collapse )

Розлітались тут задешево
goat
yumjaagiin
«Українська авіакомпанія SkyUp потрапила в неприємний скандал» - пише РБК-Україна. Це, звичайно, неправда. У жодній скандал авіакомпанія не потрапляла. Вона потрапила в Україну епохи Зеленського-Коломойського.

У цій Україні діють нові правила. Вони досить прості. Якщо у тебе є щось, і це щось потрібно Ігорю Валерійовичу, то будь-який засраний районний суд Київської області може взяти та й заборонити тобі вести діяльність, тому що на тебе поскаржилася якась тітка, яка навіть не була твоїм клієнтом, але їй за державу обидно. Точніше, за Міжнародні Авіалінії України, що належать Ігорю Коломойському. Це майже одне і те ж тепер.Read more...Collapse )

Скрытый выбор
goat
yumjaagiin
Президентские выборы со всей очевидностью показали, что информационная война была поиграна Украиной вчистую. Несмотря на то, что 72% выглядят внушительно и красноречиво, это – отнюдь не монолит. Это результат умелой работы пропаганды, поднимающей протестный электорат. В принципе, это дело не сложное, поскольку на протест можно поднять антагонистов, которые на время забудут ненависть друг к другу ради ненависти против кого-то конкретного и общего для двух, трех и более групп сил.Read more...Collapse )Так вот – зё сделали именно профи в области пропаганды. Причем, провели даже не бабулю, а именно зё.Read more...Collapse )

Надія є!
жжпик
auburn_daddyStopFake.org
goat
yumjaagiin
У новому випуску розкажемо про реакцію російських ЗМІ на рішення Ради США з географічних назв замінити написання назви столиці України з «Kiev» на «Kyiv», а також про черговий фейк про мову в Україні від російських пропагандистів у Франції.

https://www.youtube.com/watch?v=q54gO1urdqQ

"Умчи меня З'алень...!"
жжпик
auburn_daddyF-35
goat
yumjaagiin
Короче виглядає що москалі можуть воювати лише з нами і то прикриваючись мирним населенням.

Реальна війна якщо буде то буде іншою. Здалеку прилетять подарунки всього цивілізованного світу. Потім прилетять літаки і здалеку роздовбуть все що в москалів зможе літати. І зроблять то здалеку.Read more...Collapse )А потім якось вийшов на серію статей  про F-35 - літак п'ятого покоління.
І що F-35 вже дешевше москальського СУ-35 який лише четвертого покоління, і більш універсальний, і мережевоцентрічний.
Але особливий захват був від того як американці менеджили проблеми. От де системний підхід.
Read more...Collapse )