auburn_daddy (auburn_daddy) wrote in bitter_onion,
auburn_daddy
auburn_daddy
bitter_onion

Здолаємо звіра!

Оригинал взят у auburn_daddy в Здолаємо звіра!
935-му дню з початку чергової війни підлої росії проти України присвячуєтьсяЗапам'ятайте ВСІ СУКИ, ЯКІ ХОЧУТЬ ВБИТИ МІЙ НАРОД!
На нашій землі війна йде останні 1000 років. Ми воювали в Київській Русі з татарами, ордою, племенами. Ми воювали проти царської росії, ми воювали з Польщею, ми воювали з Угорщиною, ми воювали за царську росію, ми воювали з турками. Ми воювали в першій світовій війні. Ми воювали в Другій світовій війні. Найбільша кількість Героїв радянського союзу - українці. Ми воювали в Афгані, ми воювали в Анголі, ми воювали в Ефіопії, ми воювали в Ічкерії за чеченців і Дудаєва, ми воювали в Іраку. На нашій землі опір російської окупації трималося до 1960-х років. Нас не змогли витравити ні Голодомором, ні Чорнобилем. Ми вигризли незалежність. Ми нація воїнів і вбивць режимів. Ми пережили і переживемо всіх. Комуністи не дарма знищували нашу мову і перекручували історію - вони не могли б інакше нас підкорити. Але справа не в мові, справа не в історії. Справа в генах.
Швидше весь Світ здохне в ядерній війні, але останнє, що він почує - СЛАВА УКРАЇНІ! МИ ПЕРЕМОЖЕМО ВСІХ І ЦЬОГО РАЗУ!


Tags: вата, как трахнули рашку, українець vs кацап
Subscribe

Recent Posts from This Community

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 50 comments

Recent Posts from This Community