hnem (hnem) wrote in bitter_onion,
hnem
hnem
bitter_onion

Скрепи на лопаті або незалежні вісті Кацапії (07.07.2015)

Оригинал взят у hnem (Хроніки ненькиної малечі) в Скрепи на лопаті або незалежні вісті Кацапії (07.07.2015)

1. Федеральна програма імпортозаміщення стрімко несе кацапів до щасливого імпортонезалежного майбутнього. На заміну американській системі GPS, кацапи почали випускати свою вітчизняну систему глобального позиціонування, з характерною назвою ХЗГ-1 («Хуй знает где - 1»). Портативний, легкий прилад (1:2:2,5 м; 25 кг) вміщує в собі всі необхідні інструменти для точного територіального позиціонування. Зокрема, для територіальної прив’язки на місцевості, прилад має зручні дерев’яні прапорці (5 шт) та кувалду для їх забиття у твердий ґрунт (як бачите, навіть дрібниці враховані). Для вимірів відстаней, прилад має алюмінієву рулетку 35 метрів завдовжки. Для створення планів та карт, в комплекті є допоміжний прилад – теодоліт Т-30, а також інструкція з топографічного картографування 1965 року, випущена для фахівців Міністерства оборони СРСР. В комплект також входить лопата, бінокль і ліхтарик.
З часом планується випускати цей прилад на експорт, хоча днями було зірвано два контракти на його поставки в зарубіжні країни, з причини неконтрольованого ржача представників зацікавлених держав під час презентації приладу.

2. Славнозвісний депутат від «Єдиної кацапії» Мілонов звернувся до патріарха Гундяя Першого з проханням канонізувати байкера Залдостанова на прізвисько «хЄрург» і надалі іменувати його «святий хЄрург». РПЦ відповіла, що спочатку людина має померти, а вже потім святість і все інше. Мілонов на це заявив, що не бачить тут ніяких принципових проблем, головне – бажання. Відчувши, що над його головою згущаються хмари, хЄрург, про всяк випадок, найняв охорону і перестав спілкуватися з Мілоновим. «Ну його нахуй, ще дійсно з мене святого зробить!»
Ну а як ти думав? Канонізація – це тобі не косметички від польських прикордонників ничкарити. 

3. Кацапська військова авіація продовжує випробувати на міцність нерви натівських солдат і офіцерів. Нещодавно, черговий кацапський бидло-літак пролетів у безпосередній близькості від бойового американського корабля. Воно, звісно ж, зручно корчити з себе джигітів, сподіваючись на вихованість американських військових та їх небажання загострювати ситуацію, але, що буде, коли якийсь наївний алеутський юнак з американського авіаносця не втримається і таки в'єбе по кацапському літачку? Ну ось що тоді буде, коли літак знищать, а кацапський аерохам потрапить до американського полону? Що буде звучати з Москви? «Цей пілот звільнений ще у військовому училищі»? «Ми не знаємо, що це за дебіл»? «Я за тебе ніколи заміж не виходила і двох дітей від тебе не народжувала, тільки ти швиденько давай приїжджай, а то балкон треба доремонтувати»? «Чому ти не самознищився, зрадник Вітчизни»? «На попий чайку, тільки не підходь до мене близько, ну його нахуй»?

4. Путін – хуйло. І навіть без всяких там «ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла».


Tags: новости Лишнехромосомии
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments