arius_barbarian (arius_barbarian) wrote in bitter_onion,
arius_barbarian
arius_barbarian
bitter_onion

Обережно, панове! Стухла консерва!

Оригинал взят у arius_barbarian в Обережно, панове! Стухла консерва!
Надись майже всі прокремлівські вскукарекі розкудкудакалась знову про те, що на Дімку (після його чергового епічного висера про вчителів і бізнес) котять бочку нацпредателі і держдепівські холуї. Мовляв, замовлення це політичне. А так-то Дімка дуже навіть ліберал і десь навiть демократ. На відміну від Вови. Ага - в його бутність президентом, мовляв, він і курс круто змінив у бік нормалізації відносин із Заходом. Мало не в ЄС завів Рассеюшку. А в ВТО навiть завів.
Ця пурга годиться тільки для того ж тупорилого електорату, якого під 90%, запутінцев в загальному, які, як рибки, пам'ятають не довше 10 секунд.
А я прекрасно пам'ятаю, що медведіково "президентство" не більше, ніж повартувати хуйлоТрон, щоб пуйло потім простату на холодному не застудило, чи не зайняла трон якась стороння жопа.
Не забув, що саме цей "демократ" віддав наказ на вторгнення в Грузію.
Пригадую, його "інновації" у вигляді онанізму з переходом зимовий \ літній час, перейменування міліції в поліцію і нанолампочка Анатоліча.
У ролику як би побіжно згадують про вторгнення в Грузію, зате рясно і смачно розтікаються сечею по древу, ЯК ДІМА ПІСЛЯ ВСЕ спритно згладив з ЄС І США, що навіть під санкції Рассеюшка не потрапила. Ну так - ось він весь сенс демократа кацапського - насрати в ліфті, але якщо дільничний застукав, то підтерти за собою. А гопник Вовiк не підтирав - бо він не слюнтяй, а крутий поцреот і ваще - діди не за те воювали, щоб простому пітерському пацану в ліфті насрати не вiльно було!
У Снігерії ось таке називається прогресивним.
Найбільше в ролику доставляють прості россіяшке, які є залізобетонним доказом, що міняй шилоВову на милоДіму - толку нуль! Бо не вони ліплять народ. Народ ліпить їх.

Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment