putin_huil0 (putin_huil0) wrote in bitter_onion,
putin_huil0
putin_huil0
bitter_onion

Пиздец русне!

ТЕРМІНОВО: Російським уболівальникам дано 24 години щоб залишити Францію!

За повідомленням La Provence, французькі, англійські, італійські, німецькі, українські, польські фани спільно з націоналістичними групами Франції дали російським уболівальникам 24 години, щоб вони зібрали монаткі і покинули країну.

В іншому випадку праві сили Франції обіцяють не шкодувати навіть жінок! Вони обіцяють відловлювати росіян в усіх містах!

Небувале обурення уболівальників фактично всіх країн Європи викликало звіряче поводження російських фашистських угруповань, які приїхали до Франції підтримати свою збірну на Євро 2016.

За повідомленням світових ЗМІ під час побоїщ організованих російськими дикунами був убитий чоловік похилого віку, одна жінка перебуває у вкрай важкому стані. Російські звірі били навіть ДІТЕЙ!

По всій видимості, націонал-патріотичні сили налаштовані вкрай агресивно і якщо російські фани проігнорують повідомлення не виключено, що в рідну Росію багато з них не повернеться, - передає La Provence.

На світлині: польські фани вступились за британців. Російських фанів розпізнають за камуфляжними шортами - бриджами та російською символікою.Більше фото тут: http://www.laprovence.com


Tags: кацапам - кацапово, пиздец, рашизм
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 13 comments