Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Засідання Лукової Кафедри в Барбакані

Originally posted by bartalomeo at Засідання Лукової Кафедри в Барбакані
Був вчора на виїздному засіданні "Кафедри Кацапавєдєнія", слухали лекцію пана Професора gorky_look про блог, як ефективний засіб ведення інформаційної війни. Оскільки відео поки не викладено, а кадети з катедри та з клюбу запитують "А шо ж там було?" зараз дам перекатати конспекта.

Якщо коротко та тезово:
1.На МінСТець нема чого розраховувати, грошей в них мало і сидять там держслужбовці, що працюють за принципом "солдат спить, а служба ідьот". Оскільки вся структура кабміну в нас глибоко совкова, то і Мінстець такий самий якоїсь ефективної роботи від них очікувати нема чого.
2. Нажаль на атаку в цій інформаційній війні ми не здатні - ракоцапи витрачають на інформ.війну гроші, порівняні ледь не з чвертю всього бюджета Неньки. Але ефективно протистояти інформаційній війні ми можемо. І отут нам в пригоді стають наші славетні блогери! Один блогер за одну годину може знищити стільки тролей скільки важить сам, а то й більше.
3. Епоха блогерів одиночок проходить - звичайно це епічні богатирі клавіатури та смартфона, але сил, часу та грошей на ведення поодинокої боротьби стає все меньше.
4. Що робити? Об'єднуватися у ком'юніті, створювати інтернет-спільноти і їбошити якісний інформаційний продукт, який би відсікав і не пускав би до нас по можливості контент ракоцапський. В цьому плані в нас вже є чудовий проект Roman Shrike - site.ua, який також стоїть на сторожі інформаційних просторів, є цікавезний Bird In Flight для фотографів, дякуючи Dima Valev, є декілька класних спільноти, що пишуть про культуру та літературу. Нажаль поки сильно не вистачає ресурсів щодо популяризації науки та IT по типу російського хабра. Але все залежить від нас, ми цілком в змозі таке організувати.
5. Про що б хто не писав, ми маємо уподоблятися Марку Порцію Катону Старшому та десь таки вставляти "Сarthago delenda est!" в сенсі "Ракоцапам має прийти пиздець!". В цьому плані дуже повчальним є приклад [Bad username: Yuriy Romanenko] який часто в своїх постах вставляє аббревіатуру-хештег ‪#‎КрДБР‬ (Кремль должен бить разрушен).
Отже пишите про електромобілі? Чудово! Новина - Ілон Маск сказав що через 2 тижні закінчить роботу над Tesla Model 3, а значить ракоцапам з їх нафтою в гості завітає Ельза Піздаускас! PROFIT!
Пишите про погоду? Почалося спекотне літо, виробітка сонячної електроенергії настільки зросла, що в деяких країнах сягає понад 80 відсотків, а москвини можуть своїм газом унюхатися хоть до сказу, їм все одно скоро пиздець! PROFIT!
6. Ми з Daniel Kovzhun запрошуємо усіх охочіх на практичні заняття із розгону ракоцапських гуртків побутового сепаратизму, кому цікаво можу докладніше в приват.
7. Вважаю за необхідне випустити толковий підручник з історії інформаційної гібридної війни в Україні. Готовий навіть очолити редколегію по укладанню такого підручника.
P.S.Окрім того я думаю, що москвинам має прийти повний пиздець! Dixi!
Tags: лекція
Subscribe

Posts from This Сommunity “лекція” Tag

 • Про комбата Насiння

  Вот читаю я новости про комбата Насiння, и в такую тоску меня это вгоняет… Сам по себе кейс - феерический. Просто бриллиантовая искристость.…

 • Эффективно потренировался плавать в Говне

  Коллеги, в условиях чудовищной информационной войны, которую ведет Рашистская Ынперия за умы украинцев, соблюдение информационной гигены является…

 • Великая западная культурная революция

  Это не протест против системы, а новая система, хорошо знакомая тем, кто пожил при социализме. Автора «Гарри Поттера» Джоан Роулинг уличили в том,…

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments