kym_garbyz (kym_garbyz) wrote in bitter_onion,
kym_garbyz
kym_garbyz
bitter_onion

ТРОЛЬ, ЦЕ КАРМА

От і ся дослужив я у клюбі до звання почесного троля. Бо як перефразували жидобандерівців Луку та Матвія, товариші з броньовичка –КТО НЕ С НАМИ, ТОТ ПРОТИВ НАС. До речі, мені не звикати, точно такий шлях пройшли мої мешти—серед кацапських снігів. Щось відрізняє мене, від струнких рядів вар,ятів, як співав Фоз—пішли Ви всі, широкими колонами. В думках ся згадує етюд Пєлєвіна—«Затворник и Шестипалый».Ця совєтська ментальність, ще довго буде мучити Україну. Думаю, доки не помре останній раждьонний в СССР ( в тому числі і я ). Несприйняття совєтським челавеком, не те що ішої думки, а взагалі—сам факт наявності іншої точки зору,доводить вишивату до істерики, а як же політика партії? Зрада—починає волати хомо-совєтікус, хтось хоче ся висунути з пачки цвяшків, по шяпці його. Згадую, як я ненавидів школу, де всі були в однакових краватках, сандалях та з однаковими зачісками. Будь готов—всєгда готов. Цеглу б робити з цих людей.

Нація має бути єдина, як пучок гілля у мітлі. Усе інше—нездало. Кляті москалі (а згодом і жиди), п,ята колона, сема повала і інші недолюдки. Заклєйміть позором, а потім розберемося.

Хлопи, та бодай Вас качка ногоу копнула, та не будьте отарою. Світ і стоїть на тому, що усі різні. Його краса фундується на різноманітті, інакше Панбіг би зробив одних пінгвінів. Старших, середульших та рядових пінгвінів. В дитинстві тато задавали мені загадку, як двовимірна істота побачить тривимірну? Яка ікона буде висіти у муравля, у кутку мурашиної ячєйкі общєства? Я так і не відповів, моя уява малювала мені якогось святого Миколая (обов,язково бородатого—міць нав,язаного стереотипу). Ні, відповів тато—на іконі буде дві риски, прикрашені золотом. ????????, не зрозумів я. Тато сказав, усе просто—двовимірна істота, побачить дві лінії, там де твої кети торкаються підлоги. Усе ся міняє, окрім опіуму для рабів. Христос мовив до тих людей, на їх мові, а не як гундить Гундяй—о сакральності влади. Ян він міг пояснити дикуну, що таке свобода? Якщо не на прикладі царя та наймита?


Неможливо зрозуміти світ, якщо постійно ся дивиш на буття, під одним кутом зору. Для цього Бозя наліпив багацько всяких істот, щоб кожний віддзеркалював по своєму. Це все одно, що кожен день готувати тільки булю, вправним кухарем не станеш. Нагадаю товариству, що саме несхожість Ейнштейна та Ньютона, на купу схожих, однаково сірих довбойобів, дозволило світу дізнатися багато цікавого. Саме питання, яке інша миша не вважала цікавим (чому ябко паде не вгору?)—відрізняло Ісака від планктону. Ще раніше, несхожих хлопаків палили у вогні, та все одно вона вєртіться.

Нема у світі нічого сталого, що можна покласти в бомбетель, та сказати онукам—це істина, окрім змін. Вони і є істиною. Вода є істиною, бо постійно тече, вогень є істиною—бо ся змінює і нема двох однакових ватр, земля є істиною—бо гори ся змінюють водоу.

Може доста, шукати ворогів зовні? Може в собі поглядати? Ніби укропи усі 23 роки, були взірцем і зробили усе від них залежне, щоб цієї війни не сталося? Може зараз стали інакшими, лягли дурними, прокинулись мудрими? Ємєлі , скорше біжіть ся дивити у люстро, люструйте вату у собі
Tags: ЗОГадки
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 46 comments