foshter (foshter) wrote in bitter_onion,
foshter
foshter
bitter_onion

Evolution vol.2 mutagenesis (околоноучне)

Originally posted by foshter at Evolution vol.2 mutagenesis (научне)
Не останню роль в еволюції відов відіграє процес ізмєнєній внаслідок дії сторонніх факторів або запуску чи гальмування дії генів ДНК, який називаєцця мутагенез.
Впливу мутагенезу піддаюцця всі без виключення люди, рослини, гриби, сільодка, животні і особенно кацапи. Останні це заперечують, потому шо ідіоти останні.
Мутації в ареалах обітанія диких кацапів (свійських практично немає) іноді досягають грандіозних розмахів. Особенно кацап звичайний мутірує в брудну скотину на початку травня, в цей час в них по корі головного ганглію висипають прищі ура-поцріатізьма, в області ануса починається свербіж і хворому хочеться зайнятись содомією. Це захворювання на зивається dedovoevalia і відноситься до особливо заразних. Проте інші види цією хворобою не хворіють.
Підвищений рівень мутагенності спричинений наявністю лишньої хромосоми в геномі кацапа, що пояснює трисомічну поведінку і психічні розлади у вигляді життя в паралельній реальності, де роісся диктує свою волю Альфі Центавра і Тау Кита.

Я ж від цієї йобаної спеки мутірую в сову. Сиджу ночами на балконі і кочумаю.
Subscribe

promo bitter_onion Березень 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments