Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Асоціація підготувала довідник актуальних міжнародних програм і проектів для розвитку громад України

Запрошуємо муніципалітети залучати донорські кошти на розвиток населених пунктів

Асоціація міст України видала довідник, що містить перелік основних міжнародних організацій, які надають підтримку органам місцевого самоврядування, недержавним організаціям, ініціативним групам.

Видання здійснене в рамках Проекту USAID ПУЛЬС, який Асоціація міст України впроваджує за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. Впровадження проекту стало можливим завдяки підтримці американського народу, здійсненій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Основна увага у збірці приділена актуальним проектам підтримки міжнародними організаціями України у сфері децентралізації та регіональної політики. Інформація може бути корисна перш за все муніципалітетам, а також усім, хто цікавиться участю міжнародної спільноти у здійсненні реформування в Україні.

Проекти міжнародних донорів дозволяють не тільки пришвидшити рух українських громад до європейських стандартів, формують міцне громадянське суспільство, але й безпосередньою технічною допомогою допомагають крок за кроком покращувати інфраструктуру міст. На жаль, в Україні не так багато громад усвідомлюють ті можливості, які наразі існують. Довідник показує весь спектр таких резервів та покликаний підштовхнути муніципалітети до залучення донорських коштів на розвиток населених пунктів.

У виданні проекти і програми, що реалізуються в Україні у сфері децентралізації та регіональної політики розподілено на розділи за сферами:


 • Реформа місцевого самоврядування / Регіональний розвиток

 • Покращення житлово-комунальних послуг, енергетичної ефективності, зелена економіка

 • Надання адміністративних та соціальних послуг та електронне врядування

Ознайомитися з довідником "МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ ГРОМАД"

По темі:

 • Європейський Союз виділить Україні 97 млн ​​євро на підтримку місцевого самоврядування - про це повідомив глава представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський: «Європейський Союз розробив з метою підтримки самоврядування в Україні велику програму. Кошти в розмірі 97 млн ​​євро на її реалізацію виділили спільно Європейська комісія, Німеччина, Польща. Ця програма буде задіяна на підтримку Фонду регіонального розвитку України».
  Крім того, за словами пана Томбінського, Україні необхідно продовжувати рух у напрямку децентралізації, оскільки вона є одним з найважливіших елементів в боротьбі з недоліками існуючого в країні централізованого управління.

 • Тайная Цель Грантокормителей http://grzegorz-b.livejournal.com/452066.htmlTags: Україна, как правильно, мова
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments