Гриша Паляниця (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Гриша Паляниця
grzegorz
bitter_onion

WikiPhysContest — конкурс статей з фізики й астрономії, що триватиме з 1 квітня по 4 травня.

WikiPhysContest — конкурс статей з фізики й астрономії, що триватиме з 1 квітня по 4 травня. Це гарна можливість не нити про утискання мови а дійсно щось зробити, щоб того утискання не було.


Учасники


 • Взяти участь у конкурсі може будь-яка особа зі знанням української мови. Для участі в конкурсі обов'язково потрібно мати обліковий запис (зареєструватись) в українській Вікіпедії.

 • Кожний учасник/ця може виставити на конкурс довільну кількість статей. Призові місця розподіляють серед статей, а не учасників. Однак скільки б якісних статей не створив учасник, він може здобути не більше одного призового місця. Кожна конкурсна стаття редагується лише одним учасником.

 • Учасники не мають права редагувати конкурсні статті інших учасників. Порушники цього правила будуть дискваліфіковані за рішенням журі.

 • У разі виявлення серйозних порушень правил Вікіпедії (зокрема, щодо вандалізму або порушення авторських прав) учасники можуть бути дискваліфіковані. Якщо такі порушення будуть виявлені після визначення статті переможцем, автору буде надано час до церемонії нагородження (чи іншої дати, встановленої за згодою Сторін) на їх усунення, і дискваліфікація набуде чинності, лише якщо порушення не будуть усунені.

 • Учасники можуть бути дискваліфіковані за рішенням журі в разі створення перешкод іншим учасникам.Прохання розповсюдити текст по френдах а також інших україномовних комьюніті
Tags: анонс, мова
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments