vnukbanderivca (vnukbanderivca) wrote in bitter_onion,
vnukbanderivca
vnukbanderivca
bitter_onion

Секрети успішного та щасливого життя

Originally posted by vnukbanderivca at Секрети успішного та щасливого життя

Від перешкод на нашому життєвому шляху ніде не дітися. Вони постають перед кожним із нас. Та в наших силах зробити з цих перешкод дещо інше - випробування. Головне в цій справі - підготуватися до них самому, а не чекати коли вони (перешкоди) шарахнуть вас по голові. Але ж ми, люди, не відаємо, що з нами буде у майбутньому. Тож як підготуватися до можливих випробувань вже зараз? Все дуже просто - є для цього універсальний рецепт. Займіться саморозвитком у всіх сферах вашого життя.

Для початку займіться власним здоров'ям. Вилікуйте теперішні болячки, або назбирайте достатньо інформації щодо вашого стану і неможливості його змінити та прийміть це як даність, від якої вам ніде не дітися. Введіть в своє життя помірні фізичні навантаження. Робіть ранкову зарядку щодня. Це буде, перш за все, тренування для вашого мозку, ніж для всього тіла в цілому. Ви можете гори перевернути, якщо захочете, але без цих тренувань ваш мозок не дасть вам цього зробити, бо не повірить у власні сили.

Не маєте часу зранку для подібних занять? Почніть з малого. Наступного дня поставте будильник на хвилину раніше та присвятіть цей час одній вправі - розминці шиї, до прикладу. І повторюйте цю вправу кожного дня. Прийде момент коли ви захочете більшого і почнете ставити будильник на більш ранішній час та робити додаткові вправи. З часом вам захочеться розширити арсенал вправ і ви звернетеся до професіоналів за порадою. Так ви станете на шлях фізичного розвитку.

Та крім цього потрібно ще й займатися розумовим розвитком. Кожного дня черпайте нову інформацію для роздумів з книжок, газет, журналів. Збагачуйте свій словниковий запас, розширюйте свої межі пізнання цього світу. Прекрасним варіантом буде почати вчити якусь іншу мову, щоби потім, в майбутньому, читати різних цікавих авторів в оригіналі та побачити цей світ через другомовну призму світосприйняття. Це буде безцінний досвід, який вам обов'язково пригодиться в різних життєвих випробуваннях.

Розширюйте своє коло спілкування та його глибину. Вам завжди будуть в пригоді люди, які будуть поруч із вами, навіть у самі важкі для вас часи. Як же розширити це коло? Будьте собою та не бійтесь цього. Прийміть себе таким (такою), як ви є і люди потягнуться до вас. Любіть себе, будьте чесними з собою і настане час, коли ви так само будете щиро і від душі відноситись до навколишніх. Вони на підсвідомому рівні відчуватимуть щирість ваших слів і захочуть взаємодовіритись вам.

Відшліфовуйте на вдосконалюйте свої професійні навички. Виконуйте свої обов'язки з максимальною ефективністю. Ведіть себе порядно у колективі. Запропонуйте своєму шефові найти для вас курси підвищення кваліфікації, якісь тренінги по роботі з клієнтами, тощо. Переконайте його, що це прекрасна інвестиція у майбутнє, яка повернеться сторицею.

І все це принесе свої плоди. Варто лишень довіритись своєму внутрішньому Я, та стати на тверді ноги впевненості в сьогоднішньому дні і у вас все вийде. Настане момент, коли ви відчуєте, що контролюєте своє життя, та з легкістю йдете по ньому кожної миті, яку вам подарував наш Господь Бог. І не буде більше перешкод. Будуть лише випробування, які ви з легкістю пройдете.

Всіх благ нам.

Моє нейролінгвістичне програмування (upd. 19.03.2016)

Нейролінгвістичне програмування, кодування психіки (НЛП) — напрям у психотерапії та практичній психології, що вивчає закономірності суб'єктивного досвіду людей через розкриття механізмів і способів моделювання поведінки і передачі виявлених моделей іншим людям.

Tags: vnukbanderivca, мова, психологія
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments