Grzegorz (grzegorz) wrote in bitter_onion,
Grzegorz
grzegorz
bitter_onion

Петиція про необхідність вшанування пам'яті Решата Аметова в топонімціці столиці України

Решат Аметов - кримський татарин, вбитий посібниками путінських загарбників за мирний протест проти окупації Криму. Вшанування його пам'яті - крок до визнання рівноправності кримськотатарстького народу в українському суспільстві - що особливо важливо зараз, коли більшість кримських татар України вимушена страждати від свавілля окупантів.
На честь Решата Аметова могла б бути перейменована вулиця Ілліча на Дарниці - оскільки поряд знаходяться вулиці, названі на честь кримських міст: Ялтинська, Сімферопольська, Севастопольська. Це творило б смислову топографічну єдність і підкреслювало б історико-етнічний контекст Криму.
У випадку, якщо конкретно таке перейменування неможливе - вимагаємо надати на розгляд громадськості інші варіанти вшанування пам'яті Решата Аметова у назві вулиць столиці.
Крим - це Україна, кримські татари - частина українського народу, герої спротиву окупації мають бути вшановані у столиці України!.


Originally posted by podzvin_14 at Петиція про необхідність вшанування пам'яті Решата Аметова в топонімціці столиці України
Tags: память, преступления кацапов
Subscribe

Recent Posts from This Community

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment