Grzegorz Brzęczyszczykiewicz (grzegorz_br) wrote in bitter_onion,
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
grzegorz_br
bitter_onion

Хочу висловитися на тему політінформації для англомовних друзів.

Хочу висловитися на тему політінформації для англомовних друзів.

Я глибоко переконаний, що залучення іноземних друзів є важливою (якщо взагалі не найголовнішою) метою української спільноти. Тому є дві причини:

Причина перша. Формування антифашистської коаліції є основою будь-якого метода нашої перемоги: як «воєнного» (танки Яроша на моцкву), так і мирного (санкції, трибунали, задушення рашиста). В обох випадках, якщо воювати самостійно, то наші втрати будуть неприйнятними для суспільства.

А значить, треба долучати іноземців. Щоб будь-який бюргер знав, що це Україна зараз захищає Європу від московсько-фашистської навали.
Конєшно, бюргера ніхто від дивану не відриватиме і в Нацгвардію не забиратиме.
Але мінімум, що бюргер може зробити для свого і нашого виживання — це, грубо кажучи, дати нам гроші у вигляді:

1. Укріплення нашої армії — славнозвісні «Джавеліни». І навіть не тільки для прямого використання, а для того, щоб кожний рашист тупо боявся сісти в московський танк.
2. Посилення антифашистських санкцій. Треба усвідомлювати, що будь-які санкції — це великі втрати і для буржуїв. Але треба переконувати їх, що ці втрати — це плата за власне життя.
3. Трибунали. Тут все ясно: ніякий трибунал однією Україною не робиться.

Причина друга. Я довго живу за кордоном, мої сусіди — люди з усієї планети: німці, хорвати, тайці, британці, араби. Я бачу, що народ не просто інертний, багато з них тупо не знають, що йде війна.

Мені стало 2-3 місяці, щоб довести сусіду-норвегу, що падіння нафтових цін — це НЕ Є «ужас-ужас» для норвезької економіки, а навпаки, відкриття ринків, які допіру були зайняті моцквою.
Мені так і не вдалося пояснити тупому сусіду-брітішу, що лише спільні дії врятують Манчестер від арапів, де у половину районів міста вже й поліція боїться заїжджати.
Не знаю точно, але є деякий шанс, що я особисто відіграв деяку роль по блокуванню у 2014 грошей сім'ї Яниковочів, які вони намагалися приховати в одній із країн Азії. Точно не впевнений, чи з-за мене, але кількадесят млн таки було заблоковано.
Але дуже, дуже багато буржуїнів тупо не знають, що відбувається.

Це все я до чого кажу.
Нам треба доносити інформацію до іноземців.
Як? — Просто!

1. Ти — айтішник? У тебе на Фейсбучику є контакти клієнтів або іноземних співробітників? То публікуй час від часу дописи хоча-б того ж ІнформНапалму. Там у них є статті на багатьох мовах: німецькій, хранцузській, гішапанській, тощо.
Просто не лінуйся і раз на тиждень запости.

2. Знаєш англійську? Приєднуйся до тусівок на кшталт Politics.StackExchange.
Подивися отут: юзер bytebuster (вгадай, хто це) посідає почесне 19-е місце за рейтингом на цьому сайті.
Заведи і собі еккаунт, задавай гарні запитання, пиши гарні відповіді.
Ось дивися. Top#4 питання за кількістю голосів на Politics — моє питання про арапський тероризм. Що і тобі заважає так зробити?
Ось іще дивися. Why don't signatories of Budapest Memorandum on Security Assurances (except Russia) protect Ukraine with force? — гарне чиєсь питання і детальна моя відповідь. Що і тобі заважає так зробити?

І так далі. Тобто, годі копирсатися в потьомках ватного сознанія (не в образу шановному пану Професору). Робімо те, що реально впливає на сознаніє буржуїнів. Бо їхнє сознаніє — це тоже потьомки, повірте мені на слово.
Але різниця між кассабами і буржуями поляга у тому, що буржуї, які вони не є — але вони наші союзники. Робімо собі союзників!

(c) bytebuster463

Tags: пропаганда, технічне, інформаційна війна
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments