galushka_p (galushka_p) wrote in bitter_onion,
galushka_p
galushka_p
bitter_onion

ДИВА ТА ДІЛА.ПРЕАМБУЛА.
Шоб запобігти неоднозначність у тлумаченні читачами подальшого тексту, дієсловА "посадити" та "посадіть" слід читати та сприймати як "ув’язнити" та "ув’язніть"..АМБУЛА.

Лі Куан Ю - автор та успішний імплементатор "Сінгапурського економічного дива".
У Сінгапурі.


Лі Куан Ю очолював уряд Сінгапуру з 1959 по 1990 рік. З 2004 року, коли старший син Лі Куан Ю. став прем'єром, він залишався в уряді на почесній посаді міністра-ментора.

У 2011 Лі Куан Ю.заявив про завершеня своєї політичної карєри. Але перед тим, влітку 2010, ше перебуваючи на посаді міністра-ментора, Лі Куан Ю відвідав Україну, де зустрівся з Віктором Януковичем.Та поділився порадами (ментор же ж) які, на його Лі Куан Юївську думку, спроможні були допомогти нашій країні, якшо були б сприйняті до уваги українською владою того часу, не тільки вилізти із болота корупції, а ше й саме болото висушити наніц.

На жаль, окрім цитування автора "Сінгапурського дива" у книзі не-Януковича "Opportunity Ukraine",подальшого застосування порадам Лі Куан Ю на той час у нашій країні не знайшли.

Але у теперішні часи трохи прогресу у засвоєнні порад Лі Куан Ю таки досягли. А саме у липні 2014, коли чинний лідер країни потішив нас усіх використавши пораду Лі Куан Ю для напучування на боротьбу з корупцією Віталія Ярему енеральним прокурором був у нас, майже вісім місяців):

Як розпочати боротьбу з корупцією? Почніть з того, що посадіть трьох своїх друзів. Ви точно знаєте, за що, вони знають, за що, і народ вам повірить.

Тераз, п'ять із гаком років після візиту Лі Куан Ю, видається слушна нагода не те шо досягти трохи прогресу, а навіть втілити поради Лі Куан Ю у наше сьогоденне життя.

Слушна нагода нашому
лідерові увійти в історію як успішний засвоювач та імплементатор "Сінгапурського економічного дива".
В Україні.

Це я про те шо, пане лідере, та вже ж
почніть з того, що посадіть трьох с в о ї х друзів.
Не знаєте з кого саме почати? Запитайте поради в Айваріса.
Tags: Порошенко, государство - это я?, обращение, политика, політика, історія
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments