galushka_p (galushka_p) wrote in bitter_onion,
galushka_p
galushka_p
bitter_onion

Пан Grzegorz - інформація по розблокуванню журналу.

Деталі подано нижче. Але нaйбільш суттєве наводжу зараz:

"
... усі скарги повинні подаватись особою, яка прямо постраждала від опублікованих матеріалів, або від особи, яка законно представляє інтереси постраждалої особи.

"
http://www.livejournal.com/support/faq/106.html
Мій рахунок було припинено! Як я можу його повернути?

http://www.livejournal.com/abuse/report.bml
LiveJournal.com - Прийом скарги

[Подробиці читати тут]

• Служба підтримки LiveJournal http://www.livejournal.com/support/faq/106.html

Поширене питання № 106. Мій рахунок було припинено! Як я можу його повернути?
Якщо ви не отримували email з поясненням стосовно призупинення дії вашого рахунку або переведення його до режиму "лише для читання", ви можете завітати на сторінку форми LiveJournal.com - Прийом скарги та обрати один з варіантів Мій журнал було призупинено або переведено до режиму читання / Я отримав повідомлення від розглядачів скарг. Будь ласка, вкажіть своє ім’я користувача та переконайтеся, що ви пишете зі скриньки, яка зарєєстрована (чи була зареєстрована) у вашому рахунку LiveJournal.
Призупинення рахунків та статуси "лише для читання" взагалі використовується Розглядачами скарг як крайня міра. У більшості випадків, перед тим як призупинити рахунок або перевести його у стан "лише для читання", користувачеві буде надано можливість видалити будь-яку інформацію, яка порушує Умови надання послуг. Негайні призупинення виконуються при певних обставинах, що включають, але не обмежені наступним:
• атаки з відмов у сервісі,
• злам рахунків,
• порушення попередні настанов Розглядачів скарг,
• та журнали, що не містять матеріалів, які не порушують Умови надання послуг..

Якщо ваш журнал призупинено або переведено у режим "лише для читання", вам варто перевірити свій email-рахунок, який ви використовуєте для LiveJournal, на предмет попередження чи пояснення. Якщо ви не отримували ніяких попереджень, можливо, що ваш email-рахунок блокує email від LiveJournal.

З міркувань безпеки Розглядачі скарг не можуть спілкуватися щодо журналу за виключенням випадку, коли ви пишете з email-адреси, що відповідає цьому журналу. У деяких випадках, особливо коли йде диспут щодо визначення легітимного власника журналу, ми можемо вимагати у вас написати з адреси, що була вперше використана для вашого рахунку LiveJournal.

Розглядачі скарг якомога швидше відповість на будь-які запити, що стосуються призупинення рахунку або переведення його до режиму "лише для читання", хоча у деяких випадках це може зайняти кілька днів, у залежності від об'єму. Будь ласка, не подавайте повторних запитів, оскільки це лише затримає процес.

У більшості випадків користувачам, чиї журнали було призупинено, буде відновлено журнали та надано певну кількість часу для виправлення порушень Умов надання послуг. Тим не менш, у деяких випадках призупинені журнали, або журнали, що було переведено у режим "лише для читання", не буде відновлено. Це включає, але не обмежено наступним:
• журнали, створені виключно для порушень,

• журнали, усі матеріали яких порушують Умови надання послуг,

• журнали, що належать користувачам, які вже мають обширно історію порушень,

• та журнали, створені для обману настанов Розглядачів скарг.


LiveJournal.com - Прийом скарги   http://www.livejournal.com/abuse/report.bml

Щоб поскаржитись на порушення умов використання, використовуйте цю форму. Ви також можете переглянути більш спеціалізовані заявки в нашому описі правил.
Будь ласка, заповніть форму якомога детальніше, відповідаючи на питання якомога точніше. Якщо описана вами проблема не є порушенням умов використання, ви отримаєте повідомлення про неможливість вам допомогти. Якщо ж описана проблема є порушенням умов використання, буде розслідувано, які заходи буде вжито за потреби.
Навмисне заповнення форми некоректними даними з метою подачі скарги про дії, які завідомо не є порушенням умов використання, не вплине на розгляд вашої скарги. Якщо, на нашу думку, ви свідомо подали скаргу про дії, які не містять порушення, ми закриємо вашу заявку без жодної відповіді.
Просимо взяти до уваги, що усі скарги повинні подаватись особою, яка прямо постраждала від опублікованих матеріалів, або від особи, яка законно представляє інтереси постраждалої особи.
Tags: технічне
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment