hnem (hnem) wrote in bitter_onion,
hnem
hnem
bitter_onion

Скрепи на лопаті або незалежні вісті Кацапії (25.06.2015)

Оригинал взят у hnem (Хроніки ненькиної малечі) в Скрепи на лопаті або незалежні вісті Кацапії (25.06.2015)

1. В Кацапії збираються ввести в практику щотижневе співання державного гімну в школах. Мабуть, це єдине, що залишилося впровадити у найкращій в світі кацапській системі освіти, вихованці якої вважають, що маршал Конєв переміг Жану Д’Арк у Куліковській битві на Чудському озері при Ватерлоо. Молодці, кацапські реформатори! Так тримати! Не забувайте, що у вас ще не задіяні в навчальному процесі бодіарт, акупунктура та порнографія.

2. На міжнародному економічному форумі у Петербурзі, почесний пахан форуму – Володимир Володимирович Хуйло – раптом заявив, що Кацапія не претендує на статус наддержави. Навіть ми тут, в Україні, почули гучний, потужний гуркіт – це впав рейтинг Хуйла. Пунктів на 10-12. Це ж треба, всього лише обвалили ціни на нафту, викинули з фінансових ринків, почали віджимати кацапське зарубіжне майно, притиснули антикорупційними розслідуваннями, і все – Хуйло здулося. «Не треба нам наддержави, нам би хоч взагалі тепер державою залишитися». Слабенький. А кацапи в тебе так вірили. Тепер образливе прізвисько кремлівського царька, придумане харківськими футбольними вболівальниками, приживеться і серед його співвітчизників.

3. Після більш ніж річної відсидки у СІЗО, Олега Саввіна, Дмитра Фонарьова та Михайла Фельдмана, які встановили німецький прапор на будівлі ФСБ Калінінградської області, було звільнено з-під варти. Порадіймо за хлопців, адже вони зробили цей мужній вчинок на знак протесту проти встановлення кацапських триколорів у східноукраїнських містах! Ні до чого їх не закликаємо, навпаки, бажаємо їм берегти себе, але очікуємо, що скоро над Кремлем замайоріє прапор Великої Британії, на соборі Василя Блаженного буде красуватись герб Ватикану, а на Лубянській площі з’явиться пам’ятник Едгару Гуверу.

4. Коли буряти почали скінчуватись, Кацапія вирішила черпати нове слухняне гарматне м'ясо в Башкірії. Високодуховні, сентиментальні, чутливі башкіри є ідеальними кандидатами на горіння в танках «во славу зарубежных банковских счетов Владимира Владимировича Хуйла». Те, що треба для кацапів, серед яких стає все менше і менше ідіотів, які погоджуються загинути або скалічитись невідомо за що. В якості прикладу такого вбивчого кацапського інтернаціоналізму наводимо наступне відео.5. Ніщо не вічно під місяцем, все минає, але Путін як був хуйлом, так їм і залишається.

Tags: новости Лишнехромосомии
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments