Andriy Lypkivskiy (a_lypkivskiy) wrote in bitter_onion,
Andriy Lypkivskiy
a_lypkivskiy
bitter_onion

Новітні герої Росії: поки їх знайшли тільки нагороди, але що буде після війни?

Originally posted by a_lypkivskiy at Новітні герої Росії: поки їх знайшли тільки нагороди, але що буде після війни?
Всі нормальні люди віддають собі звіт в тому, що з Росії на територію Донбасу їдуть вбивати українців тільки справжні "покидьки суспільства". Але тут ми наражаємося на парадокс: а "нормальні" то люди зараз у нашій країні опинилися в меншості. Саме цим пояснюється той факт, що взагалі могло відбутися те ганебне дійство, про який нижче піде мова. Соромно про це говорити, але говорити потрібно. Тому що вбивці, вони вже живуть серед нас, ходять по одним з нами вулицями і навіть ... отримують нагороди за своє бузувірство.
Загалом, черговий акт цієї огидної п'єси під назвою "Нагороджуємо героїв ополчення" був розіграний в Барнаулі в День Росії - 12 червня. Спілка ветеранів Афганістану Алтайського краю нагородив кілька десятків людей «За виконання громадянського обов'язку і проявлені при цьому мужність і героїзм» під час бойових дій на території України. Частина "ополченців" не змогли забрати медалі, бо перебувають на території Донбасу. А ще дехто - вже в могилі. Мати загиблого "героя", отримавши медаль за сина, потім довго плакала, стоячи біля стіни Будинку афганців.
Що мене дуже сильно, ну прям дуже дивує, так це те, що ці люди, на чиїх руках кров українців, ці люди, які за гроші вирушили на саму безчесну війну, вони - нітрохи не соромляться, вони не ховають своїх облич , вони охоче дають інтерв'ю кореспондентам. Та наше суспільство безнадійно боляче, якщо допускає таке. Якщо в Росії зараз вшановують цинічних вбивць, як героїв, то це суспільство потребує термінового лікування. І саме себе воно не вилікує. Це теж факт. Що буде тут далі, мені навіть страшно уявити. І, хоча мені сняться кошмари того пекла, що чекає нас попереду, якщо ми не спробуємо зупинити його наближення, я, швидше за все, не зможу побачити ні в одному зі своїх снів. Тому що мої сни - це проекція того, що може собі уявити моя підсвідомість. Але в моєму підсвідомості досі немає всіх тих прикмет безодні, які вже стали дійсністю в Донбасі.
І ось в чому ще питання: ці люди, яких нагородили в Барнаулі, вони молоді, вони явно переживуть Путіна (якщо знову не поїдуть на війну) і мене - теж, напевно. Як думаєте, що повинні будуть зробити з ними ті, хто буде згодом займатися "депутінізацією" Росії (а це рано чи пізно неминуче), щоб кара була адекватною створеному ними злу?
****

Слава нам, пиздець ворогам! ©

NE VSEREMOS'!

Tags: війна
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments