Andriy Lypkivskiy (a_lypkivskiy) wrote in bitter_onion,
Andriy Lypkivskiy
a_lypkivskiy
bitter_onion

АнтиАнтимайдан

Originally posted by a_lypkivskiy at АнтиАнтимайдан

Стеля бункера безшумно здригнувся, впустивши на голову присутніх розсип дрібних фрагментів штукатурки і хмару пилу, яка, по всій видимості, ще пам'ятала піздньосталінські часи.
- Що це ? - Втомленим роздратованим голосом запитав Він. Сидячі завертіли головами в пошуках Патрушева, що тільки що повернувся з операції із затоплення московського метро.
- Стибають - відмахнувся Патрушев, але, помітивши незадоволену цікавість, пояснив - зібралися, мабуть, тисяч сто (хоча постійно підходять і підходять) і синхронно на "раз-два-три" стрибають у парку над нами. Ще й підбивають одир одного - хто не скаче, мовляв, той ма-а-а-скаль!
- Дебіли, бля - байдуже відгукнувся Лавров.
- Ну дебіли, що не дебіли, а так от пострибають з тиждень і впадуть тобі прямо на стіл - похмуро пожартував Жириновський.
Наступний удар був потужніший. Стельова суміш посипалася як з відра. І Він, підкоряючись рефлексу, заплющив очі.
З трансу Його вивев чиєсь ласкавий дотик "з вами все гаразд?" і ледь відчутний укол. Стояла поруч Валентина Матвієнко, чи не вловивши, після обережного проколу манікюром, чуйним вухом звуку здувають ляльки, непомітним кивком дала знати - таки справжній. Він підняв очі. За столом були всі ті ж, але замість бункера, його президентський кабінет.
- Я можу продовжити? - Риторично подивився на Нього доповідає Лавров. - Так от, після того, як хитрі хахли нас кинули, замість особливого статусу для ОРДІЛО, проголосувавши за повне визнання державних утворень Донецької та Луганської республік, ці зухвальці тепер вимагають виведення військ від нас, ну і далі за списком. А мерзенні Піндоси, отримавши у свої руки таке чудове мотивування, і не збираються скасовувати санкції. І тепер, коли навпроти Чуркіна в ООН сидять такі ж чурки з Лугандона, я не бачу дипломатичних шляхів для розв'язання кризових явищ в нашій країні.
Оскільки Лавров виступав останнім, настала незручна тиша. Всі погляди спрямувалися до Нього. А Він тягнув. Він давно усвідомив їх безпорадність (та й підбирав за відповідним принципом), він насолоджувався. Відповідь давно дозріла в Його голові і ось Він, пововтузився у кріслі і приймаючи вертикальні позу, прорік:
- Значить так, оголошуємо себе педерастами і лесбіянками, впевнений - це спрацює.
- А то вони не знають! - Пролунало з "Камчатки".
- Знати одне, визнати офіційно - зовсім інше. Так що розбирайте, хто - що, товариші. Я особисто одружуся на Медведєві. Діма, вийдеш за мене?
- Та хоч і народжу - хихикнув, відриваючись від айфона Дмитро Анатолійович.
- Чур, я лесбіянка, чур я лесбіянка - заквапилася Валентина Матвієнко і повернувшись до занімілою Набіулліної, показала мова - сама ти блять.
- Я цей шайтан- проект мама хитав - обурювався Кадиров - а багатоженство в програмі є? НЄТ? Пиши, що я семіт, хоча НЄТ, це теж нє пиши, земляки не зрозуміють, давай так - пригнічена нацменшина.
Тут же знайшлися педофіли, трансвестіти, від активних і пасивних не було відбою, Жириновський погодився бути одночасно і тим і цим. Розібралися зрештою. Останнім встав Патріарх всієї Русі:
- Треба ж якось народу пояснити щось, православному. Такої скріпи раніше не було. Підготувати б заздалегідь.
- А от ви і возьмітесь - запропонував Він - організуйте ж бо нам перехрещення Русі - 2, підключіть телебачення.
Телебачення було тут, як тут. Відразу креативу.
-Потрібно На Спаській башті, там де годинник, зробити балкончик з трубочкою в днищі, на кінці щось типу душового розпилювача. І ви, звернувшись до нього, сказало телебачення, особисто станете і попісяти в лійку, ведучу до трубочки. А вже натовп біля Спаських воріт зібрати да нагнати пекла (покосившись на Кирила) - це для нас не проблема.
- Нє, ну послухайте, я в таких обсягах...
- Та нічого страшного, вам просто потрібно задати початковий темп, а далі ми підключимо кремлівську каналізацію. Вистачить усім бажаючим.
На тому й порішили, першими на "перехрещення" проходять депутати государевої думи, потім міністри, потім силовики, потім звичайні громадяни. Увечері в усі кінці Росії полетять бульбашки да пляшечки зі священною сечею і через три дні заміряємо ваш рейтинг.
Минуло три дні. Соцопитування показало неймовірні досі 147 відсотки підтримки.
Він погладив неіснуючі вуса, прикро пересмикнув плечима, згадавши свій короткий сон на останньому засіданні Радбезу, наказав з'єднати його з Гендиректором ІТАР-ТАРС і впевнено кинув у трубку- заявляй!
Ось так, внучара, і була врятована Росія, сходи-ка тепер до Мітяя, що у болота живе да вогню принеси ... Так відро! Відро не забудь забрати! ... йому тільки позич, ніколи взад не поверне ...
бр.jpg

Слава нам, пиздець ворогам! ©

NE VSEREMOS'!

Tags: Хуйло
Subscribe

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 10 comments