Andriy Lypkivskiy (a_lypkivskiy) wrote in bitter_onion,
Andriy Lypkivskiy
a_lypkivskiy
bitter_onion

Цей Раша тудей зламався, несіть новий

Originally posted by a_lypkivskiy at Цей Раша тудей зламався, несіть новий
Andriy
Перекладач
15 січня 2016 SRF
SRF: Багаті росіяни біжать до Європи від репресій і морального розкладання
Все більше багатих і успішних росіян прагнуть виїхати з Росії, котра «морально розкладається»  в Європу, повідомляє SRF. Вони елементарно втомилися від державного свавілля і диктаторського стилю правління Путіна, підкреслює швейцарський канал.
Російське уряд подав сьогодні сигнал тривоги. Через різке падіння цін на нафту економіці країни завдано серйозної шкоди. На порядку денному введення режиму жорсткої економії. Сьогодні президент Путін закликав триматися до кінця, а також зажадав від усіх використовувати будь-які можливості розвитку.
ВОЛОДИМИР ПУТІН, президент Росії: Це не означає, що ми повинні різко щось зараз міняти, але, повторюю ще раз, хочу це підкреслити, ми повинні бути готові до будь-якого розвитку ситуації.
Тим часом все більше багатих росіян залишають країну - причому не тільки через важку економічну ситуацію. Так вони реагують на диктаторський стиль правління Путіна. Цей результат прекрасно ілюструє ситуація на ринку нерухомості, що підтверджує репортаж з елітного району Москви для супербагатих.
Рублівское шосе - дорога для можновладців Москви. Чорні тоновані лімузини - часто з мигалками - є невід'ємною частиною вуличного пейзажу. За високими парканами живуть російські багатії.
Тільки завдяки ріелтору Олексію нам вдалося подолати пост охорони. Він хоче показати нам одну з численних розкішних вілл, яку йому належить продати за дорученням клієнта.
ОЛЕКСІЙ, ріелтор: Ціни на нерухомість класу люкс обвалилися. Об'єкти тепер стоять в два рази дешевше. Велика кількість моїх клієнтів переїжджають до Європи, щоб більше не мати нічого спільного з російською дійсністю - поміняти її на європейський спосіб життя *.
Перший об'єкт Олексія - вілла зі спа-комплексом і тенісним кортом. За його словами, раніше багаті інвестори були готові віддати будь-які гроші за такі ексклюзивні будинки. Сьогодні ж вони залишають країну і відвозять свої статки з собою.
Олексій втратив дар мови, після того як його агентство повідомило йому по телефону актуальну ціну об'єкта.
ОЛЕКСІЙ: Ми почали з дванадцяти мільйонів доларів. Потім знизили ціну до десяти. Тепер же, якщо пощастить, будинок піде за два з половиною мільйони *.
У схожій ситуації опинилася рієлтор Ірина. За всю свою двадцятирічну кар'єру вона ще не стикалася з такою кількістю пропозицій про продаж будинків.
Багато власників не бажають миритися з настільки драматичним падінням цін. Тільки що їй довелося спустити з небес на землю одного клієнта, який очікував отримати за свій будинок 11 мільйонів доларів.
ІРИНА, ріелтор: Я порадила йому знизити ціну до семи мільйонів. Він мовчить. Я вже подумала, що з моїм телефоном щось трапилося. Тут він запитує: «Ірина, чому сьомій? Я тільки вклав у нього вісім з половиною. Чому ж самі сім? »Я йому відповіла, що сума, яку він інвестував, не має значення. Настали нові часи. Через рік у нього вже не вийде продати свій будинок *.
Ми домовилися про зустріч з Боженою ринських - мабуть, найвідомішим автором колонки пліток в Росії. У 2012 році вона відмовилася від іміджу аполітичною гламурної дівчини і стала рупором опозиційного руху. Тепер вона також подумує перебратися в Європу.
У своєму блозі «Собака-кусака» вона звинувачує Путіна в тому, що його уряд, переслідуючи політичних супротивників і неугодних підприємців, має намір знищити Росію.
БОЖЕНА ринських, автор блогу: Суспільство морально розкладається. До тих пір поки в Росії не з'явиться ефективна незалежна судова система, жити тут буде неможливо.
За її словами, люди бояться державного свавілля. Вона сама - не виняток. Відносно неї заведено справу за звинуваченням в образі представників влади. Вона б воліла з країни виїхати.
Авторитетний соціолог Лев Гудков веде мову про безмовною протестній хвилі проти режиму Путіна. Люди їдуть із країни, щоб забезпечити майбутнє своїм дітям.
ЛЕВ ГУДКОВ, директор «Левада-Центру»: Люди залишають країну не через важкого економічного становища. Це успішні і забезпечені люди. Вони просто не бачать для себе перспектив в цій країні, тому що їм доводиться мати справу не тільки з авторитарним, але і все більш репресивним і диктаторським режимом *.
Рієлтор Олексій тим часом прямує на зустріч з черговим власником, якому не терпиться позбутися своєї вілли.
Дата виходу в ефір 14 січня 2016 року.
* Так сказано в оригіналі (прим. RT).
Фото: Reuters
Tags: аналітика, духовность и скрепы, экономика
Subscribe

 • Spycraft: Deadly Poisons

  Facebook post Від сьогодні глядачі Netflix по всьому світу зможуть дізнатись про історії вбивств лідерів ОУН Лева Ребета, Степана Бандери та…

 • Спогад радянського книгогриза

  Потім дізнавався, що книжки без обкладинок — це репресовані книжки, вилучені із шкільних бібліотек. Директори шкіл повинні були ті книжки знищувати.…

 • СРСР і авторське право

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments