Andriy Lypkivskiy (a_lypkivskiy) wrote in bitter_onion,
Andriy Lypkivskiy
a_lypkivskiy
bitter_onion

Путін і Бог

Originally posted by a_lypkivskiy at Путін і Бог


З 1 січня 2016 Володимир Путін ввів санкції проти Бога. За день до цього Володимир Володимирович попросив у нього божественної милості, але не був почутий. Всевишній відвернувся від нього. Увечері всі російські телеканали показали інтерв'ю російського президента. Він був похмурий, суворий у своїй риториці і називав це зрадою.

- Ми разом вирішуємо одні завдання, - сказав Путін з гіркотою, - а отримуємо удар у спину від поплічників. Ми цього так не залишимо, - сказав він рішуче на закінчення.
На другий день виступив Патріарх РПЦ Кирило, який гнівно засудив Всевишнього за антиросійське поведінку. - Я страшно помилявся щодо Господа Бога. Раніше я вірив йому, і як виявилося - марно.
Патріарх прилюдно зняв з себе церковне вбрання і знову одягнув кітель співробітника державної безпеки і кашкет, і прикрутив ордени та медалі.
На другий день в Москві на Червоній площі спалили солом'яне опудало Ісуса Христа, обклавши його іконами і хрестами. Масова демонстрація прихильників російського президента підійшла до храму Христа Спасителя і закидала його камінням. Протестуючі викрикували богохульства і святотатства, але ніхто з них затриманий не був.
У своїй вечірній передачі Дмитро Кисельов закликав розкачати Господа в коржик, скинувши атомну бомбу на Рай, а Володимир Соловйов розповів, що Бог ніколи не подобався йому, бо жодного разу не виконав жодної його прохання, на відміну від Діда Мороза, до речі.
Володимир Путін доручив уряду терміново розробити комплекс заходів у відповідність зі своїм указом про санкції. І з 10 січня їх повсюдно стали застосовувати.
Санкції забороняли громадянам відправляти всілякі релігійні культи. Носіння і продаж хрестів оголошувалися незаконними, релігійна літератури була внесена до списків екстремістської. Припинялися чартерні рейси в рай і пекло. Замість фраз: «Слава Богу», «З Богом!» «Бог з тобою» і інш. слово «Бог» наказувалося замінювати на «ФСБ». При будь-якому вжитку в засобах масової інформації вищевказаних понять після належало вставляти фразу «заборонений Роскомнадзором на території Російської Федерації», а саме слово остаточно виключалося з російської мови.
Прості російські громадяни в переважній більшості своїй гаряче підтримали антібожественні санкції. «Ми готові потерпіти рік-другий і не вірити в цього ... (заборонений на території Російської Федерації), п'ятій колоні не місце в нашій країні, Путін все правильно робить, Майдан не пройде!»

Слава нам, пиздець ворогам!

NE VSEREMOS'!

Tags: Бог, Хуйло, релігія, творчество душевнобольных
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments