Andriy Lypkivskiy (a_lypkivskiy) wrote in bitter_onion,
Andriy Lypkivskiy
a_lypkivskiy
bitter_onion

ПУХЛИНА-САРКОМА

Originally posted by a_lypkivskiy at ПУХЛИНА-САРКОМА

РАК.jpgХто сказав, що росіяни не здатні висувати вимоги своїм владам, боротися і добиватися свого? «Ниють вівці, ниють і не діють! А ми волали і добилися справедливості - ... »...Перш, ніж завершувати цитату, пропоную вам вгадати, про що пише цей гордий РОСІЙСКИЙ (саме так, великими літерами поверх імперського чорно-жовто-білого прапору з двоголовим орлом, він позначає себе на інтернет-форумі окупованого Севастополя). Звичайно, не про цивільні права і політичні свободи - навряд чи серед моїх читачів залишилися настільки наївні. Ну, раз справа відбувається в Криму, перетвореному російськими окупантами в буквальному сенсі в чорну діру без світла (а нерідко ще без тепла і води) і без просвіту (якщо раніше гауляйтер Гоблін віщав, що електропостачання налагодиться після підключення «енергомоста» у грудні - після чого, насправді, у ряді міст ситуація тільки погіршилася - то тепер він же говорить, що надзвичайна ситуація триватиме «як мінімум до травня»; справді, збільшення світлового дня і підвищення температури в травні не здатна скасувати навіть Росія) - значить , припустіть ви, що волають НЕ-вівцям, тобто гордому севастопольцеві і його сусідам, вдалося домогтися безперебійного електрики в свій будинок. З точністю до навпаки! «... Вас сьогодні відключають, нарешті!» Ось тепер - кінець цитати.
Такі випадки далеко не поодинокі - високодуховні ревнителі «русского мира» завалили кримські «влади» вимогами відключати світло сусідам. У цьому, власне, і полягає вся російська національна ідея - «Не щоб у мене корова була, а щоб у сусіда здохла!»
В історії, зрозуміло, було безліч завойовницьких війн, анексій і оспорюваних територій. Тим не менш, у багатьох випадках можна сперечатися, хто захоплював чуже, а хто лише захищав своє, і чи була окупація і анексія однозначним злом. Під чиїм владою було краще Ельзасу та Лотарингії - французькою чи німецькою? Британські колонізатори - прогрессори, що несли цивілізацію третьому світу, або загарбники і поневолювачі, котрі знищували місцеву самобутню культуру (з такими її елементами, як могутня секта вбивць-Тугів в Індії або людоїдство в Африці та Нової Зеландії)? Та й сама Британія, яка пережила кілька завоювань - романське, англосаксонське, датське, норманнське - хто там тепер «окупант», а хто «окупований»? Хто гірше - іспанські конкістадори з усіма принадами інквізиції, що вивозили награбоване золото із захоплених колоній цілими флотиліями (без церемоній переплавляючи при цьому «язичницькі» твори мистецтва в злитки), або споконвічні цивілізації доколумбової Америки з їх «війнами квітів», єдиною метою яких були регулярні багатотисячні людські жертвоприношення? Війна 1846-1848 г, в якій США відрубали у Мексики майже половину території, була однозначно загарбницької і несправедливою з американської сторони - але з якої держави в яку рвуться тепер всіма правдами і неправдами потоки мігрантів і під чиєю владою, відповідно, краще життя?
Навіть монголи часів Орди здатні були не тільки грабувати і гвалтувати - на заході їх нема за що пом'янути добром, але на сході далеко не все так однозначно: правління хана Хубілая, засновника династії Юань в Китаї, було, наприклад, цілком успішним і в багатьох відносинах доброчинним для китайської держави. Навіть нацисти несли окупованим територіям не одне лише зло - Австрія та Судети, «повернуті в рідну гавань», не стали жити гірше, та й для інших народів, які не фольксдойче (за винятком євреїв, звичайно), при всіх зрозумілих «витратах» диктатури і воєнного стану, побутове життя залишалася цілком стерпним, а на територіях, відбитих у радянської влади, спостерігався і зовсім явний прогрес - розцвітав дрібний і середній бізнес, поверталася свобода віросповідання, національній культурі німецькі нацисти теж, як правило, не перешкоджали: працювали театри та навчальні закладу, людям не забороняли говорити і співати на їх мові.
І тільки Росія впродовж усієї своєї історії як самостійної держави - тобто після відділення від Орди в 1480 р - не просто ЗАВЖДИ була загарбником, причому загарбником виключно нахабним і підлим, незмінно зневажаються будь підписані договори та обіцянки: всі війни, що вела Росія, можна розділити на три категорії - пряма агресія (одноосібна або в союзі з кимось), захист захопленого в результаті попередньої агресії від спроб законних господарів повернути своє, і війни, де формально інша сторона напала першою, але ворожі дії Росії просто не залишили їй вибору (до останньої категорії відносяться і обидві т.зв. « Вітчизняні »війни). Але, що ще важливіше, на відміну від неоднозначних прикладів вище, Росія завжди несла приєднаним силою або обманом одне тільки зло. Рабство крепостническое або радянське, знищення національної культури, прямий геноцид (від Кавказу до «братніх» Білорусі та України - знову ж, аж ніяк не тільки в останні сто років; так, у війні 1654-1667, розв'язаної Москвою під гаслами, дуже схожими на нинішні - захист «православних братів» від «гніту ляхів» - загинула ПОЛОВИНА білорусів). Кому і коли Росія «несла цивілізацію»? Початковою Руси-України з її університетами та містами Магдебурзького права? Ганзейскому Новгороду? (Новгородці, по суті, були не росіянами, а окремим слов'янським етносом, знищеним окупантами.) Грузії, яка прийняла християнство в IV столітті, що створила власну писемність і мова задовго до того, як росіяни запозичили одне у греків, інше у болгар, тюрків та фінно -угров? Давнім високорозвиненим культурам Середньої Азії (хоча б ім'я Улугбека російським повинно бути знайоме?), Під владою Росії перетворився на зневажуваних російськими «чурок»?
І більше того - на відміну від інших імперій, від російських завоювань користі не було нікому - не тільки завойованим, але й завойовникам. Всім завжди ставало тільки гірше - знову ж таки, що при царях, що при генсеках, що тепер.
Так, в минулому за Росією числилися досягнення і крім батогів, страт і тюрем. От тільки, якщо копнути, з'ясовується, що це не росіяни досягнення. У 1886 р в Росії (пройшовши цензуру, так що це не «русофобські міфи») була опублікована робота Е.П.Карновіча «Родові прізвиська і титули в Росії і злиття іноземців з росіянами» (вона є в інтернеті). Автор проаналізував генеалогію всіх великих росіян - і чисто російським серед них виявився один Ломоносов. Та й той, додам від себе, швидше талановитий лизоблюд-царедворець, а ось наукові його досягнення здебільшого «запозичені» на Заході. Додався ще хто-то з тих пір, не знаю, але сильно сумніваюся. Адже і горезвісні ракети їм робив українець Корольов (дивом не вбитий в російській ГУЛАГу) на підставі робіт германця фон Брауна. А зараз, залишившись без українських партнерів, російська авіакосмічна галузь має дуже блідий вигляд.
І зараз у Росії вже не може бути ніяких досягнень - навіть за рахунок захопленого і награбованого. Тільки одне чисте зло, тупе, варварське руйнування створеного іншими, культури і цивілізації. В одному тільки Луганську, наприклад, окупанти знищили вже не менше 16 найбільших заводів, причому половину просто порізали на металобрухт. Те ж і з промисловістю і шахтами Донеччини. У провалююся все глибше в постапокаліпсіс Криму вандали трощать пам'ятники, забороняють українські різдвяні колядки та строчать доноси за вивіски українською (німецьких нацистів вже переплюнули, так). Взагалі, про стан сучасної Росії дуже рекомендую огляд «2015. Путін у цифрах і фактах »(http://rusnsn.info/vazhnoe/2015-putin-v-tsifrah-i-faktah.html). Це немає сенсу вибірково цитувати - це треба читати цілком. І не в одному Путіні, зрозуміло, справа. Путін - не хвороба, а симптом. Хоча і симптом цілком однозначний.
Росія, століттями з тупою нещадної безглуздістю розповзатися по глобусу - це ПУХЛИНА-САРКОМА. І нині вона досягла термінальної стадії.

Слава нам, пиздець ворогам! ©

¡NE VSEREMOS'!
Tags: Крым, аналітика
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments