hnem (hnem) wrote in bitter_onion,
hnem
hnem
bitter_onion

Скрепи на лопаті або незалежні вісті Кацапії (23.06.2015)

Оригинал взят у hnem (Хроніки ненькиної малечі) в Скрепи на лопаті або незалежні вісті Кацапії (23.06.2015)

1. На міжнародному економічному форумі, що відбувся днями у Петербурзі, першому віце-прем’єру Кацапії Ігорю Шувалову поставили просте запитання: у червні наступного року економіка Кацапії буде в кращому чи в гіршому стані ніж зараз? Він дав конкретну і чітку відповідь: «Я надеюсь, что будет лучше…Но, скажу, как я надеюсь…Вот мы говорили…Совсем недавно…Вот у нас рост 2-3 процента…Нам мало, надо 5-7…Потом, раз, говорят: ну вы смотрите, в будущем году будет падение 5-7…Ну смотрите, три-то –вообще не так плохо…И вот понимаете…Вот теперь все планы на будущее, чтобы не связать с прошлым…Вот у нас какой есть опыт! Вот там будет около ноля и мы будем говорить: ну, уже всё неплохо…Нет, для нас это плохо! Лучше, это когда всё-таки мы будем выходить на понимание, откуда будут вот эти источники роста, и нам конечно нужно более высокие…Нам нужно выйти из рецессии, но нам нужны амбициозные планы развития…Поэтому будет лучше, но это лучше должно быть адекватным тому, что наши планы не в отношении того, что, ах как хорошо, не так плохо, как могло бы быть…»
Фух! Сподіваємось, що в них все так і буде. 

2. Бельгійські, французькі та австрійські суди один за одним наклали арешти на кацапське майно в цих країнах. Під арешт попали землі, будівлі, банківські рахунки…Подейкують, місцями, судові виконавці так захопились процесом, що почали прямо на вулицях відловлювати і роздягати кацапських дипломатів і туристів. А що, рішення судів є, а одягаються кацапи, що дорвалися до забугор'я, як правило, дорого…

3. У видатного політичного діяча та державотворця Паши Губарєва сталося жорстке передозування. В принципі, це для Паши звичний стан, але на цей раз його торкнуло так потужно, що він заявив про бажання балотуватися в президенти Кацапії у 2018 році. Нормальна була б команда: Губарєв – президент; Моторола – міністр освіти; Гіві – вповноважений з прав людини; Ржавий – мінфін; Лисий – голова Центробанку; Сніжана з Червоноармійського шосе – міністр внутрішніх справ. Мрія, а не держава…Але Центрвиборчком Кацапії, про всяк випадок, додав у список необхідних для реєстрації документів – довідку від нарколога.

4. Зірки на небі чітко і однозначно показують, що Путін – хуйло.

Tags: новости Лишнехромосомии
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments