"Чудеса и хреновины! Передай дальше..." (pan_baklazhan) wrote in bitter_onion,
"Чудеса и хреновины! Передай дальше..."
pan_baklazhan
bitter_onion

Передноворічне

Originally posted by pan_baklazhan at Передноворічне
русс-укр

NB Влітку цього року я вже мав випадок, коли від імені своєї "юридичної особи" виписував запрошення одному з тих самих 14 % росіян, яких я радий бачити у нас в гостях. І це запрошення йому добряче стало в пригоді. Я й надалі готовий надавати таку допомогу, звісно, вибірково.

До цього й маємо прийти - аби громадянин РФ міг потрапити в Україну виключно за запрошенням, і щоб кожен з запрошуючих був готовий поручитись, що не запросив до країни принаймні відвертого ворога держави.

NB+  Кацапам, у яких вдома "по 20 гастарбайтеров из Хохляндии"  -  доля цих заробітчан при введенні адекватного візового режиму мене зовсім не хвилює. Радше, навпаки, вважатиму, що буде дуже добрим, аби вони в РФ й залишались назавжди, якщо вже так кортить працювати на ворога.

Tags: и пусть не говорят что не знали
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments