niceg (niceg) wrote in bitter_onion,
niceg
niceg
bitter_onion

Настільки слушне, що перепостю

Давно стільки не сперечався з читачами, як під постом про смерть хлопця в РФ і паралельній темі про примирення від комсомолки. Причому головна тема суперечки тут: читачі вважають, що та смерть навпаки віддаляє їх від ідеї примирення, що суперечить тому, про що пишу я.

Давайте спробую простішими словами: є багато підстав вважати, що Кремль просуває ідею: "насправді росіяни і українці брати, треба забути всі образи і починати миритись". Очевидно, що любий спікер Кремля, який сприймається нами, як їх прямий агент впливу (Соловйов, Кісєльов і т.д.) не зможе цю думку вкласти у голови наших людей. Відповідно, цю думку повинні вкласти у голові ті спікери, які нашими людьми будуть вважатись своїми. Для цього наших людей потрібно підключити (підписати) на цих спікерів. Як це зробити? Тут цілий комплекс заходів, один з котрих - вчорашня новина про смерть хлопця, якого "затравили через підтримку України" (припустимо, шо історія реальна, і хлопець той реальний, а не створений персонаж у соцмережі, що, насправді, було би зовсім не дивно).

Очевидно, що наші люди на стороні того хлопця. Очевидно, що ті російські спікери, які стануть на сторону того хлопця, починають попадати у коло довіри наших людей. І вже неважно, що ті спікери говорили раніше - заявляли, що "Крим не бутерброд", чи розповідали про "российских войск там нет", чи сиділи у ростовських барах з лідерами терористів і мирно бухали в той час, коли російські терористи творять біду на нашій землі, чи за два роки організували АЖ один протест і потім благополучно його злили. Це все раптово відходить на другий план, а наші люди активно лайкають і репостять ось тих самих спікерів, бо вони підтримують ту саму точку зору щодо смерті хлопця. Гірше за це - наші люди підтримують заклики надавати притулок росіянам, які так само, як той хлопець, "можуть бути затравленими". У результаті до нас приїдуть не "такі самі хлопці", а дуже конкретні пропагандисти, що видаватимуть себе за "того самого холопця". І їх сюди завалить добрий десяток і більше. А наші Громадські почнуть давати їм ефір, як то залюбки роблять для інших "експертів" по типу Бичкова з ПС чи Чичваркіна тощо.

Таким чином ми самі, добровільно, знову собі створюємо кумирів з російських спікерів, називаючи їх "іншими росіянами", при цьому забуваємо, шо ті "інші росіяни" робили і говорили два роки. Далі просто: "інші росіяни" будучи у довірі наших людей, починають вносити (і вже вносять) риторику - у вас погана влада, ви не так робите, цю владу треба міняти. Наступний крок: давайте миритись, ну нащо вам той Крим, нащо війна, ми ж брати, це все політики винні.
Біда у тому, що все це відбувається ДО того, як РФ вивела свої війська у тому числі з Криму. Я цілком допускаю, що ви не розумієте такого моменту, як підключення аудиторії на ворожі інформаційні канали, цілком допускаю, що ви розумієте під ворожими інформаційними каналами тільки такі очевидні, як Лайфньюс, Рашатудей, і абсолютно не сприймаєте агентуру, яка всуває у ваші голови, до прикладу, заклики на бунти, ну бо та агентура одягається в нашу символіку. Відверто, ми скоро дійдемо до ситуації, коли російський пропагандист, який займався агітуванням росіян воювати проти нас на Донбасі, стане кумиром тільки через те, шо щось сказав погане проти Президента, чи зробив ролик, який спростував обвинувачення від МВС до кумира Саакашвілі тощо.

Просто прошу вас, розумієте ви, чи ні, запам'ятати прості речі:

 1. Ніяких розмов про "примирення" не може бути, поки РФ не виведе свої війська з нашої території і не почне виплачувати компенсацію за свої злочини

 2. Не потрібно бігати і підтримувати російських спікерів тільки через те, що вони у якийсь момент розділяють вашу думку

 3. Не потрібно пускати до нас російських спікерів

 4. В РФ нема опозиції і нема вільної преси, система побудована таким чином, що наявність опозиції і вільної преси там неможлива

 5. Ніяка опозиція не зможе скинути Путіна (систему) в РФ. Путіна (систему) в РФ може змінити виключно бажання фінансових груп, які керують Росією, відмовитись від старих правил гри там і перейти на правила, за якими грає адекватний світ. Примусити фінансові групи в РФ до цього можуть санкції, котрі напряму валять їх бізнес і залишають без фінансів. Санкції прив'язані сьогодні до Мінську-2 і до вимоги вернути Україні Крим. Для того, щоб санкції діяли, наша влада повинна виконувати взяті на себе зобов'язання по умовах дотримання того самого Мінська-2, а Росія - їх порушувати. Росія не може не порушувати, отже, Росія пробує примусити порушити умови нас, або ж переконати нас відмовитись від нашої території добровільно (примирення). Кремль розуміє, що наша сьогоднішня влада порушувати ці угоди, як і йти на будь-які примирення до повернення нашої території - не буде. Кремль робив купу спроб тиску, провокацій, нічого з того не вийшло. Отже, гебня повністю зацікавлена у тому, щоб у нас змінилась влада і прийшла та, яка їх порушить (привіт різноманітним ЮВТ, і радикалам, які проти Мінську-2), або ж ми самі почали вимагати у нашої влади відмовитись від окупованих територій (примирення, референдум тощо).

І на завершення: до чого закликають "опозиціонери", на яких багато з вас радо підписується через різноманітні історії, по типу тої, шо про хлопця, і які потім перебираються до нас з РФ? Вірно - до зміни влади у нас. Тому і кажу: історія з хлопцем і історія примирення це частина однієї гри по впровадженні спікерів з РФ в наше інформаційне поле і подальшу дестабілізацію ситуації через заклики зміни влади і заклики відмовитись від своїх територій, що автоматично виведе російські фінансові групи з-під санкцій і залишить стару систему як в РФ, так і в Україні. Все. Дякую за увагу.

Звідси
Tags: аналітика, інформаційна війна, інформація для роздумів
Subscribe

promo bitter_onion март 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments