hnem (hnem) wrote in bitter_onion,
hnem
hnem
bitter_onion

Скрепи на лопаті або незалежні вісті Кацапії (18.06.2015)

Оригинал взят у hnem (Хроніки ненькиної малечі) в Скрепи на лопаті або незалежні вісті Кацапії (18.06.2015)

1. Продовжує набирати обертів кацапська програма імпортозаміщення. На заміну американським айфонам, кацапський електроважпром почав випускати вітчизняні «Телефонні автоматичні станції підвищеної мобільності» ТАСПМ-1М. Як завжди у кацапів, все було ретельно продумано і враховано. Комфортно переносити апарат допомагає зручний ранець (для дисплейно-звукового блоку айфону) і невеличкий візок (для акумуляторного блоку айфону). Також російський айфонний апарат оснащено фотографічною системою, за допомогою якої можна робити високоякісні фотознімки. Єдина проблема полягає у дефіциті магнієвого порошку, який потрібен для фотоспалаху. Але із розширенням та поглибленням програми імпортозаміщення і цю проблему буде вирішено.

2. Стало відомо, що черговий кацапський «гумконвой», що віз у Донбас консерви та цукор, потрапив у ДТП на території Воронезької області. Мешканці сіл, біля яких відбулася пригода, сваряться, що від однієї з «Сардин в маслі» було вщент зруйновано місцеву крамницю, від «Морської капусти» дотла згорів елеватор, а «Тушонка» по сей день вибухає у сусідніх полях. Але є і приємні моменти. Злизавши розсипаний на дорозі «цукор», місцеві корови тепер пританцьовують, регочуть і дають молоко, від якого в селян різко піднімається настрій. Селяни дуже просять міноборони вантажити у наступні «гумконвої» менше «консервів» і більше «цукру». А за ДТП справа не стане, селяни це беруть на себе…

3. Кацапія зробила черговий дружній жест щодо «братської» України – заборонила імпорт вінницьких пральних порошків «Лотос» та «Усатий нянь». У зв’язку з цим, редакція «Скреп на лопаті» хоче зробити офіційне звернення: «Кацапи! Якщо ви ще й припините прати свій одяг, то з вами взагалі ніхто не буде спілкуватися. Ви і так себе ведете, як дикуни, а якщо будете ще й смердіти, то це взагалі буде жах! Просимо вас усім світом: перегляньте, будь ласка, ваше рішення щодо імпорту пральних порошків!»

4. Свіжі соціологічні опитування показують, що Путін – все ще хуйло.


Tags: новости Лишнехромосомии
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments