stefan_blog wrote in bitter_onion

скажуть: "Маленькая победоносная война шоб поднять рейтинг Зе"

ще з минулого року росзмі та боти бавились у істерію української агресії, а одразу після боїнга в 2014 писали що це Україна задумала збити літак щоб заманити НАТО воювати на її боці (цьогоріч внаслідок судових слухань поширилась версія про «українських диспетчерів, що навмисне заманювали у свій повітряний простір жертву»). До боїнга Лавров, коли Росія активно не визнавала своєї участі на Донбасі, полюбляв публічні роздуми, типу з України ростериторії обстрілюють, тому змушені будуть діяти точково щоб подолати агресію [до речі, раджу книгу звітів наших прикордонників, найцікавіші місця нафотографував]. Отже, в майбутній агресії все буде спрямовано на те, що це «Украина провоцирует», як завше про неї й говорили.

І слід уточнити: нападати чи робити вигляд [звісно, усе руками сепаратистів] є сенс не коли буде путч, а навпаки щоб цей путч зумовити.

шо маємо

  •  проблема фінансування оборонного замовлення
  • криза вільних місць у лікарнях. Через ковід чи через сезонний грип (як кажуть конспірологи-дисиденти), але навантаження суттєвє, хоча влада мала шанс підготуватись до подібного випадку, подивившись що діялось у росіян ЛІТОМ з масовою відмовою від щеплень при статистиці смертності, ближчій до нашої сьогоденної. Не кажучи вже про те, що більшість смертей й постковідних ускладнень в статистику не потрапляє, бо не всі по території України мають доступ до кікарень. [конспірологи все рівно запевнятимуть, що статистику натягують]. Напевно, раз у нас літом подібного не було-повірили у природній імунітет. Нє, ну є така теорія в дискусіях, що всі молоді-здорові нормально переносять, хоча хворіють усі.
  • імовірна енергетично-теплова криза внаслідок розрахунків з олігархами (що може бути поглиблено хакерськими атаками на систему, що вже мало місце раніше)
  • криза довіри до влади у патріотів, але вона нікуди не дівалась і у минулому (тобто, завжди, від новообраної влади на Майдані вже очікували суцільних зрад й розгонів).

[риторічні питання мудрого народу, що часто зустрічаю в соцмережі]бо народ наш в мудрості своїй ніколи не потребує відповідей на питання, які здаються йому риторичними:
• чому при Пороху були взірвані склади? • чому не розслідувано вбивство Ґандзюк?   • чому снайпери стріляли не по сцені майдану, а по Небесній сотні (тут росіяни навіть вбросами можуть нагадати, і думку Скрябіна приплести)? Краще б читали Олеся Бердника:"... - Выбранная "историческая" или "космоисторическая" реальность "склеивается" чем угодно: религией, наукой, историей, предрассудками, национальными или племенными традициями, стихийными всплесками желаний и т.д. "Клей" не имеет значения, коллективное сознание народов пользуется тем, который подвернётся. Это может быть плюс, минус, фашизм, коммунизм, бандитская группа, мафия, религиозный орден, поклонение Богу, Сатане, лишь бы это удерживало вместе участников "реальности".
- Я понял твою мысль. Люди боятся остаться без любого "клея", им страшно самостоятельно решать свои проблемы, даже формулировать их. Пусть кто-то творит стратегию и тактику, а мы - поддержим его. Тогда и ответственность - его. Гм.
" Йнакше кажучи: нема різниці на чому клеїти "3раду", аби українці нею охоче насичувались через вроджену мрійливість і образність мислення.

  • а ще внаслідок захисту своїх Конституційних прав - більшість антиваксів підписалось на ватно-сепарні канали, які будь-якої миті можуть почати давати поради як зупинити геноцид, наприклад, фейкової віртуальної війни, для чого знадобиться весь досвід конспірологів по розслідуванню "неіснуючих боїв" і "жертвопринесень-катастроф".

+ чого нема: кризи еліт,двовладдя, різновекторних центрів легітимності, [[]][якщо влада в Україні буде непонятно чия - якогось в.о. чи того актора, який невідомо де ховається, відтак присилати сюди іноземний контингент не можна буде,бо росія заявить про натівську інтервенцію під виглядом миротворців, хоча весь 2014 ширила вкиди про орди натівців й антисемітів, про що й ×yіло казав] щоб неясно було з ким домовлятись і чиї накази слухати. Оце вже завдання на весну,може,на той час і якийсь геополітичний конфлікт відволіче всю увагу НАТО на себе.

Rосії не треба влаштовувати путч щоб напасти, достатньо по манері грузинсько_російської війни примусити до виконання мінських домовленостей,а вже потім помагати патріотам зносити владу за поступки.

Тим паче, що основна аудиторія яка обирала нинішню владу- мріяла що швидко припиниться війна, адже ватні й зрадні ресурси нав'язали думку що війну ведуть політики й олігархи заради бізнес-інтересів Напевне, цей же аргумент згадають вбросовики, якщо Україна не буде відходити з зайнятих укріплених позицій на користь розширення «сірої зони» й захисту «республік» від провокативвних ворожих безпілотників НАТА. Але імовіршніше, переконуватимуть що Зе ініціював війну щоб підняти рейтинг. Це дуже легко зеркально переносити росіянам, бо самі розуміють до чого ведуть війни, ініційовані власною владою після єльцинських часів.

Квартал 95 ("ЧистоNews") у травні 2014 жартував що рос.війська трохи сунуть український кордон (до реч, офіційно у травні росзмі розказували як рос.війська відходять від меж України, це вже після подій в Одесі, зумовлених якраз очікуванням руських миротворців).

В нашому імовірному випадку росіянський "миротворичий контингет" (мож,внаслідок обстрілів днр-лнр одне одного безпілотниками,яких назовують "американськими") може чисто заради власної безпеки і чисто заради недопущення провокацій посунути кордон сірої зони на 100 км, щоб прибрати укріплені українські позиції,чисто заради безпеки й миру. Ну і тоді Зе не лишиться вибору-або допустити втрати від знищення наших позицій, або скомандувати позиції здати. А вже росіяни через звичні інструменти переконають що влада хоче запродатись.

Як тільки днл-рнр будуть воювати з віртуальними базами безпілотників, а Україна буде давати відповідь - ОБСЄ просто не зможе прибути на постійно обстрілювані позиції з обох боків,отже,не зможе спростувати фейк чиї там безпілотники кого бомблять.

А росії треба буде не "безбезпілотникову зону" розширити подалі від меж ОРДЛо, а щоб командування наказало здати укріплені позиції й тим самим підвернуло себе революційній ситуації. Власне, якщо ордло саме себе буде воювати, звинувачуючи Україну - ОБСЄ теж не пускатимуть у зону віртуальних бойових дій (власне, тут пригадую 1993 в москві, коли військові самі з собою зобразили бойові дії під Телецентром, а потім дійсно випадково по-справжньому воювали на стадіоні через брак зв'язку-координації).

Тим більше, на відміну від подій 2004, ворожа сторона вже мала розробки, що діяти з подібним протестом, на мою думку — Янук мріяв приструнити опозицію, а його радники з Кремля очікували почати давно готований сценарій (з прицілом на віртуальну «руандизацію» російськомовних vs. україномовних), для чого лише не вистачало розриву зв'язку армії з народом, для чого до Києва мали доїхати десантники, але не доїхали, хоча вже все для «громадянської війни» було готово.

і Порох буде не при ділах, як підписант «мінської зради» [його перемир'я на початку президентської діяльності теж розцінюють як суцільну зраду]

і неважливо, хто буде при владі-аби вона була недоговороздатною з натівськими військовими штабами.

Тому, що діяти? Розуміти, що Захід нас не виручить (але й замість нас воювати не буде), якщо українці будуть зайняті делегітимізацією одне одного. Але поки до таких реалій не дійшло.

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded 

borodianka_2007

borodianka_2007

December 5 2021, 20:15:01 UTC

a,ну да. https://youtu.be/Q2j0mi8RKQ4
почув у Вата-шоу від одного з співбесідників.
Якщо завезуть з Вірменії обломки байрактарів, то можна цілі таємні аеродроми"НАТА" звіртуалити, відтак...
upd/щоправда, у Вата-шоу йшлося про якийсь недавній обстріл Горловки
borodianka_2007
щодо цифр початку АТО, які схожі на дуже приблизні https://dailylviv.com/news/polityka/udaramy-ukrayinskoyi-aviatsiyi-po-bazakh-terorystiv-znyshcheno-shchonaimenshe-sotni-boiovykiv-shtab-ato-8756

а щодо підстав для розігрування провокацій з "віртуальними натівськими безпілотниками":
"При обсуждении с западными экспертами возникает также вопрос о толковании пункта 7 Минских соглашений от 19 сентября 2014 года, который предусматривает: «Запрет с момента принятия данного меморандума полетов боевой авиации и иностранных беспилотных летательных аппаратов (БПЛА), за исключением БПЛА ОБСЕ, вдоль всей линии соприкосновения сторон в зоне прекращения применения оружия на ширину не менее 30 км».

Государства, которые ведут военные действия, в том числе страны НАТО, для минимизации потерь личного состава используют авиацию. Почему Украина, суверенное государство, обладающее правом на отражение вооруженной агрессии, сама себя ограничила в применении боевой авиации и беспилотников? Какая была мотивация при принятии этого пункта? Накладывает ли это положение обязательство на Россию? Если да, то означает ли это, что она признает свое участие в аг­рес­сии?"

звідси http://bulvar.com.ua/gazeta/archive/s713/diplomat-jurist-mezhdunarodnik-eks-glava-pravlenija-odnogo-iz-starejshih-ukrainskih-bankov-sergej-meshcherjak-putin-pered-vyborami-v-ukraine-mozhet-prodvinut-svoi-vojska-ili-vernut-chast-ter.html