stefan_blog wrote in bitter_onion

з позиції конспірологічної "дідовщини"

Війна зі Світовою 3мовою never ends, never stops.

Ця хвороба з нами надовго, і деякі політики з активістами вже збирають маргінальні очочки (бонуси) на побєдобесії мас.

Що би не відбувалось - тепер правительство (чи попередників) винитимуть у свідомому геноциді (ладно, ці дурні, а попередники точно масони, подивітця на яценюка!). І, власне, саме завдяки диспозиції гівнили по всій Україні ветеранів і волонтерів що зібрались на "Каву_на_Хрещатику"(Антиміхомайдан!).

І,власне, нагадаю, шо В дееHерії олігархів і Світовий Уряд подолали.

І коли ідіотам (в грецькому первісному значенні цього слова) тицяти що їх конспірологічні побудови не вірні — вони просто витягуватимуть з гівняного мішка черговий факт-документ про зраду,експеримент, відповідь бюрократичних органів типу «епідемії не виявлено». Мені подібно поліція відповідала, буцім з'їздила на рейд в замурований підвал і котів там не виявлено, справа про замурування живцем котів закрита. Було б якій конторі писати відповідь.

Ба, більше, впали довоєнні показники вакцинації дітей від хвороб, яким нещодавно ще запобігали:
 

Были проанализированы данные о заболеваемости корью в страновом разрезе: для Грузии, Италии, Сербии, Греции и Украины. Оказалось, что существует чёткая корреляция: чем выше активность российских фабрик интернет-троллей, пропагандирующих отказ от прививок, тем выше в этой стране заболеваемость корью.
«Самого большого успеха русским удалось добиться в Украине: непрерывные вбросы и распространение «антипрививочного» контента позволили снизить уровень вакцинации детей (общей, не только от кори) с довоенных 95% до 32% в 2016 году. Вакцинацию от столбняка, дифтерии и коклюша удалось снизить до 19%. Это гораздо ниже любых эпидемических порогов.» звідси

Тобто, пыдросла(чи підросла?) школота з Вконтактє, і вирішила, от війна, руські браття за мир, але політики ссорять, не буду вакцинувати дітей перед школою/садком, і то ще забудуть слав’яно-арійськії веди (ну й анти авторитет «Доктора Смерть» згодом усім свободномислящим нав’язали, про яку шо тільки не розказували що вона госдепівський агент).
 

«Уявімо, що росіяни підуть у масштабний наступ, і тих самих людей, які зараз риють траншеї і роблять блокпости по селах і містах, переконають у viber-чатах блокувати рух ЗСУ, щоб їх не чіпали і щоб їхні діти були в безпеці.

Це буде значно легше зробити з громадянами, які переконані, що Україна не дбає про них і їхню безпеку.

Це також буде свого роду очікуваним явищем, бо ж “нема єдності українців“, “подивіться, який ми жахливий народ“, “нема ніякої соборності“.»

стаття «ІСТЕРІЯ З ПОШИРЕННЯМ ЕПІДЕМІЇ КОРУ І КОРОНАВІРУСУ – ЩО СПІЛЬНОГО?»

Росія багато зусиль направила на загівнення чужих вакцин аби вигідно просунути свій Спутник, але за старою традицією внаслідок сіяння недовіри постраждало і власне населення, що відмовляється від Спутника
Russia’s vaccine disinformation has let down its own people

COVID-19 disinformation backfires as Russian deaths climb, EU says

Ну й розумна, наша, свідома пострадянська людина не буде просто поширювати чухню. Вона ж буде викривати зло пропаганди, наприклад що «чіпи й хіміотраси» розносять провакцинатори-боти, або що мульйон гривень виділено бюджетом, фондами, соросям або змусити людей реалізувати шмурдяк. Знаходити нестиковочки, врешті решт. Як-то кажуть, кожному своя версія, не обов’язково зі світовим урядом.

Особливо, якщо антивакцинаторський нарід буде викривати рідний уряд в тому, шо вину валять на росіян, бо це ж логічно, у нас з ними війна. Цікаво, чи цікавився хтось з нинішніх активістів роботою бото-мереж, чи вважає це неможливим щоб доказать? 

Інформаційна бульба якраз працює в тому дусі, що людям з сумнівами здається що агресивні «вакцинатори» таврують народ замість прислухатися до проблем з організацією вакцинації (новий тренд: «я за вакцинацію, але не так» або «за, але не тим шмурдяком!»). І, як то вже було з мовним питанням (українською мовою обслуговування) - прості невакциновані переконують що вакциновані злі і на всіх кидаються, хоча найцікавіще зазирнути в коментарі до "відступників", хто знехтував антивакс-пропагандою френдів.

Як колись шанувальник теорій і западоборец, не можу не дивуватись яким гівняним став продукт, який величають *викриттями*.

Цим обуяна й моя «конспірологічна дєдовщина», коли хочеться показати як насправді виглядає змова й коли там хіміотраси масово розпилювали у 2013-2016 (з першим локдауном, до речі, ніби не було%), але не будемо про порочне — відповідні журнали є в мережі.

Поміркуємо краще — який духовний план міг би бути в цьому сьому, якби гробленням населення антивакцинаторством (не в якості реакції на недоліки системи охорони здоров'я, а саме як складова частина «здорового» світогляду) — певні таємні ордени могли б підразумевати комунізм благу мету.

На замітку контактерам і духовидцям: як пояснити антивакцинаторські настрої, сіяні роками слов'янськими джерелами

Оскіки лобовими тупими теоріями вже нікого не здивуєш, запропоную вібраційно-енергетичну, нащо це робиться.
А тому, що сигнал з космосу росіяни почулИ!
Дивіться: оскіки на Заході давно не сприймають уколи, то те ж саме радять і контактери з зоряними системами. Не будем ставити під сумнів передачу данних спіритичним сеансом, бо як вже неодноразово зазначав – вищі сили мають своєрідне почуття гумору, і передана Істина, зазвичай, спрямована на локальну аудиторію. Кому шо.
 

Отже, послухали волхвів чи Антарес, чи гурджієвців яких – і вирішили конторники вивести «породу» людей, взагалі нічим не вакцинованих. Щоб подивитися, шо з ними буде при Великому Переході – часу розквіту всіх індиг, екстрасенсів, прочєго (на цю тему кліпи M83 в 2011, музичку з них застосував на Ленінград отут ).
То ж, прийде перехід, 2012, 2017 чи 2025, і подивимось: мутують вони чи не мутують? Ковід то як останній (неостанній) екзамен, чи, то пак, диверсія конкуруючої контори (теж духовної, мабуть).

все для глобальнішої мети, значнішої ніж зиск проповідників (у кого є гаманець для пожертвувань) та деструктив російської ботви по всьому світу та сусідам, що підриває довіру до дій влади в умовах епідемії та конспірологіческово мракобєсія. А Казахстан цілком за духовний центр сойдьот, недарма він згаданий в синайській добірці оповідань Дереша.

А як експериментатори перевірятимуть вакцинована піддослідна частка населення чи ні, якщо довідки й сертифікати про будь-які вакцини підроблені, шоб мати допуск в школу/на роботу/в садок??? Так просто, гряне перехід, енергетичний видозмін, чи ще якась нова ера, ці люди будуть ділитися своїм досвідом, і обов'язоко щиро некритично вигулькне, шо вони не вакциновані.

АБО ПРОСТІШЕ: ВОНИ ХВОРІТИМУТЬ Й ЗІЗНАВАТИМУТЬСЯ, ЩОБ ОТРИМАТИ ПРОТОКОЛ ЛІКУВАННЯ НЕВАКЦИНОВАНИХ.

От тоді й подивимось духовний ефект від Глобального Переходу - хто шо отримував і чи як воно впливає.

оце я розумію змова

А не те, що шириться "всі вакцини зло, тому шо моторошна державонька наша".

 
музичка

Гра в Кальмара в стилі «Мисливців за жах ликами», культ лафкрафтофілів на Атлантидський трек (звісно, замість легендарної землі вилазить якась легендарна потвора, але ж не завжди релігійно-апокаліптичні очікування здійснюються, як співалось).

 бонус (ВЖЕ БУЛО, але тут обрізав), відео додаток: «Жизнь поіметь в очко, стать здоровим як кличкоооо!» накладом на Марув й Сердючку
 

Pathologic OST main track накладом на Марувеньку


promo bitter_onion март 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded