stefan_blog wrote in bitter_onion

УВАГА, ЦЕ ВІДЕО ЛЮБЛЯТЬ СЛУХАТИ ДУПОЮ


Інтерв'ю епідеміолога - розбір мій для фб-балачок.

Не вперше бачив як аргумент від тзв. "антиваксів", був дуже здивований наскільки низьким інтелектуальним рівнем сприймають свого опонента, щоб це мало б авторитетно переконати. Отже, з усім згоден, але не з антиваксами.

⦁ перші 4 хвилин- це відома інформація, отримував і в сімейного лікаря,і під час щеплення, і читав статуси друзів хто як переносив щеплення

Звісно,інформаційна політика провалена,а вакцина повномасштабного захисту не дає, особливо коли імунітет не вироблений, а людина продовжує тесатися у людному місці, тим більше той локдаун який мав би бути-викликав сегрегацію і соціальне невдоволення (на час минулорічних пропусків такого не було, хоча дивлячись на молодь в напівпустих троллейбусах-припускав що вони не з "критичної інфраструктури"), тому поліція не спішить перевіряти пропуски-за весь час перевірку мав тільки двічі на одній станції метро, і то зранку. Решту разів тільки в Пузатій хаті сертифікат показував, не знаю як в інших регіонах, а по Києву шляюся регулярно по всій географії.

⦁ з четвертої по сьому хвилину все правильно, і нема ані трохи чухні, яку поширюють прихильники "тільки природнього імунітету" і "всі вакцини для того шоб нашкодити".

Чи для прихильника війни з вакцинацією ця експертна і при бажанні ДОСТУПНА інформація справляє враження інструкції від більшості ліків в аптеках: графа побочок і протипоказання? Повторюю, влада провалила інформування і більшість сиділа в гавноконспірології, доки не ПЕРЕКОНАЛАСЬ шо їх всіх "хочуть повбивати навмисною вакцинацією". Чомусь я усю озвучену інформацію читав раніше, бо мені не пофіг, а решта або росіян слухала по ютубах, або взагалі не переймалась, щоб припертись колотись коли вже всі скупчились. Для цього було усе літо, і навіть відкриті дози зі флаконів вакцин пропадали,бо не назбирувалось людей на всі 5 доз з одного флакону.

⦁ Якщо людина всю подібну інформацію сприймає з демонічною інтонацією щоб не вакцинуватись-то це проблеми її світогляду, сформованого ще на час перебування в Вконтакті і Однокласниках, де трешу про злі плани Світового Уряду повним повно (шо наклалося на статистику по іншим вакцинам, бо підросло дітородне покоління і стало частиною соціуму, мізками у недовірі капіталістичній державі, навідміну від хіпстерськи показаного совка по фільмам й фоткам популярних соцмережевих груп, до реч, якраз в совку мало хто думав опиратися вакцинації, чуток було обмаль і вони відстежувались).

⦁ 9та хвилина - вакицна від грипу збереглась минулорічна. Можу припустити, що минулоріч розповсюдженню грипу заважали локдауни (реальні), соціальна дистанція і примус до рабських масок. Шоніясна? Вакцин ще не було, і ніхто не мав бажання хворіти, вірус малодосліджений тоді був, і люди знову ж керувалися СТРАХОМ. Знову ж таки, в Нових Санжарах не обійшлося без тітушок за гроші, і кадри з розбитими вікнами автобусу показали у Новорічному Зверненні Президента як пройденний етап неадеквату народу, що дістався владі. Про тітушок лише соцмережі знали,хто цікавився.

У нас при аналогічному приросту статистики як в Іспанії 2020 не сталось очікуваної катастрофи, може, це й розслабило, але антивавакбесіє почалося не раніше, ніж з'явився вибір вакцин, а вже агресія "вакцинаторів" викликана була статистикою смертності. У кожного своя бульбашка, вот і в оточенні вакцинованих критикують простий нарід, в оточенні антивакцинованих лають 'відступників", що поставили на авку "зраду людству", моє оточення так пропустило пост про мій похід до лікаря (дебільних бородатих жартів в пості не писав), а збудилися всі вже як тільки на авці з'явилась 'зрада'. Тут я і отримав ватниковий перепост міжнародного відео в обухівській групі про те як вакцини всіх вбивають. ХТО Б МІГ ПОДУМАТИ! У міжнародному джерелі, зрепощеному обухівцям ватником є й інші пости та відео, зокрема про зло від масок. Такий от вбивчий антиглобалізм, або "віра у організм".

⦁ на 12:00 хвилині зрозумів в чом прикол, чому відео кидають в коментарі невакси, буцім-то головний козир. Лікар каже що всі вакцини експериментальні і ніхто не зна шо буде через кілька років.

Власне, те саме можна сказати про нас самих і нашу державу. А вмирають вже зараз, із кращих світоглядних ідеалів і СТРАХІВ що вакцина дасть побочку. Що дає вірус - уже й всім так відомо, але люди ВІРЯТЬ ЩО ПРОНЕСЕ, ПОЩАСТИТЬ, а з добровільно вколотою вакциною, звісно, не вірять. Статистики бракує по протистоянню хворобі з наявністю вакцини ,як аргумент мамкині конспірологи ліплять припущення що приріст хворих -це через вакцинацію. Хоча в той же час "природньо сильні імунітетом" люди переконують усіх навколо шо половина фальшиво вакциновані-підробили результати, а вакциновані по-справжньому "злі тому що відчувають себе лохами". Такі суждення про "мабуть шкодують що вакцинувались" мені і в коменти скидували.

⦁ А далі лікар і так каже відому інформацію, яку при бажанні можна уточнити не з антифаксинаторських помийок,що, йєбать, сложно поцікавитись у "вражескіх голосов" про актуальну ситуацію в Ізраїлі? (Не лікарю, вона експерт, а тим, хто Ізраїль поминає). Сама лікар ЗА ВАКЦИНАЦІЮ, і ми всі разом шкодуємо що так сталось. На жаль, якби інша влада всерйоз робила карантинні обмеження як в Європі-народ на чолі ОПЗЖ ще раніше б повстав проти диктатури світових свинарчуків. Бо народ кріпок заднім розумом.

⦁ за "допуск по ПЛР" (чотирнадцята хвилина)

окремі політсили ще б розслідування постачальникам ПЛР ініціювали, якби ПЛР була безоплатно-конспірологи б переконували що тест заражає. В 2020 і такі думки висловлювались народом.

саме ядро обміну ДЕЗИНФОРМАЦІЄЮ у антивакцинувальників спрямоване на те, щоб гівнити будь-які документи й ініціативи, і, звісно, знаходити в них зло. Навіть якщо хтось переконуватиме в роздутості якоїсь деталі "змови"-слідом отрмає інший аргумент. Людям взагалі все рівно, яким інструментарієм валити зло, все підійде.

Про Моршин дуже вдале пояснення статистики-немає лікарні для госпіталізації.

Так у нас багато що рахується,знаю по темі маніпуляцій на безпритульних тваринах, де часто самих зоорятівників використовують живодери щоб несвідомо ширити статистичний обман,така корупція.

Багато що можна пояснити завдяки знаючим людям у сфері. Але інфіковані російською пропагандою чи перекладеним лайном антимасочників-слухатимуть лише вигідні світогляду аргументи.Поки не попустить від конспірологобесія.

В якості бонусу (коли кажу «Бонус», найчастіше маю на увазі «вже було») — Кіркорков і Варнава (нон-ґрата), накладом на ХЗВ. Після Марув (Ганни Попелюх) і «Попелюшки»
«Ти погоді, скоро alt+cntrl+del


promo bitter_onion март 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded