stefan_blog wrote in bitter_onion

Факультативне Трампознавство, або як брехня про Україну не допомогла політичній кар'єрі

Пам'ятаєте, яко ржали з величності нашого президента, що підвів Америку під Імпічмент? Хантер Байден з Бурісмою десь поряд ще були замішані і ну звісно що для когось винуваті попередники. А передісторією і протіканням конфлікту в самій Америці ніхто не слідив, поцікавився, коли шукав думку К'Юанону про Україну. Знайшов цікавіше.

якби Трампа не розслідували після дзвінка Зеленському - він би досі носився про втручання України у вибори.

звідси «Зокрема, розслідування Мюллера встановило, що в час від квітня до червня 2016 року російська військова розвідка зламала понад 30 комп’ютерів із мережі ДНК, зокрема й поштовий і файлообмінний сервери, і викрала тисячі документів – які по тому, в липні 2016-го, були оприлюднені через сайт WikiLeaks. А спільнота спецслужб США дійшла 2017 року висновку, що то президент Росії Володимир Путін замовив кампанію кібервторгнення з метою допомогти Трампові перемогти, зашкодити його суперниці Клінтон і похитнути довіру до американської демократії.

Але Трамп продовжує згадувати свою версію. «Я й далі питаю ФБР: де сервер? Як так, що ФБР не отримало сервер від ДНК? Де той сервер? Я хочу бачити той сервер. Давайте подивимося, що на тому сервері. А сервер, кажуть вони, утримує компанія, головний власник якої з України» – заява в Білому домі, 16 жовтня. «Був такий сервер – сервер ДНК, – який так і не потрапив до ФБР. ФБР не отримало його. Його забрав хтось, здається, фірма Crowdstrike – ось що я чув» – інтерв’ю на телеканалі Fox News, 21 жовтня. А перед тим він також говорив про цю фірму в розмові з Володимиром Зеленським 25 липня, попросивши того з’ясувати ситуацію в Україні з цією компанією, до якої дотичний, «здається, один із ваших багатих людей», і нібито сервером, який, «як кажуть, має Україна».

з іншої статті: За даними видання, співробітники розвідки РФ передавали фальсифіковані дані про "втручання" України російським і українським бізнесменам, а ті в свою чергу, надавали їх американським політикам і журналістам. 

Згодом ця підроблена інформація дійшла до оточення президента США Дональда Трампа, яке спробувало використовувати її для захисту Трампа в ході підготовки демократами імпічменту, зазначається в матеріалі. Зокрема, адвокат глави Білого дому Рудольф Джуліані заявляв про докази українського втручання у вибори США."


але, щоб доказати версію про бандитську Україну що співпрацює зі Змовою, фільмотворчу діяльність розгорнув Джуліані: 

https://www.unian.net/world/10800437-forbes-dzhuliani-rasprostranyaet-nebylicu-o-tom-kak-ego-presledovali-v-ukraine.html

при чому, звісно, «факти» взяли на озброєння порохоненависники https://www.facebook.com/jaremagalajdenko/posts/237293594228722 і майданоненависники https://www.facebook.com/groups/chuguev/posts/495407117830998/

самі слова Трампа про Україну, що мають авторитет для трампістів
Трамп верит в конспирологическую теорию: Украина ненавидела меня

оффтоп: ІМХО, це особисте, але викривлення фактів про Україну (або переконаність що нічого перевіряти не треба) вже спостерігалась коли певні зоофонди і підозрілі контори з корумпованим минулим налагоджували тут співпрацю з владою напередодні  і піля Євро-2012. При тому, результатами їх роботи скористались бюджетні живодери, особливо, в Харкові.

добірка скрінів і посилань
про географію зашкварів від України до Австралії (але ж там довго розбиратися у персоналіях, вірно?)


скрін звідси,

зрада! Treason!!

звідси


ну і, звісно, куди без Манафорта

який ще Януковичу допомагав

а політизації конспірологічних маргінесів в Америці — немало допомогли росіяни
https://www.radiosvoboda.org/a/zvit-senatu-ssha-pro-vtruchannia-rosiji/30793104.html

https://www.reuters.com/article/us-usa-election-qanon-russia/russian-backed-organizations-amplifying-qanon-conspiracy-theories-researchers-say-idUSKBN25K13T

тобто, уявіть альтернативну реальність, де б розслідування не було, а трампісти носилися з конспірологіями що Україна приховує злочини проти людяності "демократів" (демократичної партії). Бо вже сервер нам приписали, а далі могли б бути інші цікаві конспірологічні вброси за посередництва "..І навіть після американських президентських виборів 2016 року, які виграв Дональд Трамп, і посеред дедалі більшого занепокоєння щодо обсягу російського втручання Манафорт продовжував співпрацювати з Килимником, з’ясували автори звіту, задля того, щоб підірвати висновки американської розвідки про це втручання і поширювати фальшиву інформацію, ніби втручання здійснила не Росія, а Україна."

до честі нашого...(слово-то яке, "честі", у контексті) - він не став розвивати тему з телефонним проханням Трампа опосередковано "довести" шо Україна втручалася у вибори США й "ховає" сервер з компроматом на зламану пошту Клінтон.. бо нема по факту предмету конспірологічних бажань Трампа та його пастви. Але якби Зе робив вигляд що змова українських олігархів з демократами є й вони бажають зла Трампу (як переконував своїми відосіками Джуаліані) - то це би тіки посилило позицію росіян що з усіх сил піарили "українських хакерів" щоб відвести увагу від російських.

до всього, багнюка прилетіла нам і зі сторони підтримки демократів: компанія що розслідувала хакерство пошти Клінтон для надання своєї ваги сповістила про успіхи російських хакерів по нищенню нашої артилерії через скачану на планшет програму, а в якості джерела послалис на рашн пропагандиста ель-мюріда. Нашими кіберзнавцями такий висновок було оцінено як проросіянський вброс, навіть якщо компанія хотіла показати свою цінність у захисті демократів від росіян


promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded