borodianka_2007 wrote in bitter_onion

Listens: до речі, cходіть за історичними посиланнями в тексті

Хамерман знищує віруси: патріотичне покращення...

Марува, Монатіка та бонусних Бедросовича з Сукачовим та Цоєм.
ну по порядку...

Онучий пролог
І.
продовження накладених пісеньок з Онучого кліпу на тому місці, де зупинились:
Хамерман Знищує Віруси - Половинки, Прохор&Пузо — Мирний атом.

— на Будущее єсть підкладено тизер «Вдвойне» Ольги Горбачової, рекляма Водафону з Онукою, тзв. "Диктатура Голосу", ще шмат марувиного кліпу трейлер "Місцями Туман"
про це кіно:


інтерв'ю: «Ця історія розгортається в сутінковій реальності нео-нуару. Дія відбувається в умовній соціалістичній країні, яка живе в очікуванні військової інтервенції з боку сусідньої тоталітарної держави, напередодні запровадження воєнного стану. Фантасмагорична і туманна атмосфера викликає асоціації з романами Франца Кафки.
Неясні перспективи, загальне розчарування, авторитет традиційної церкви, передапокаліптичне відчуття катастрофи і початок революційної ситуації — в атмосфері фільму очевидні алюзії на Західну Україну 1939-го, Чехословаччину 1968-го, Польщу 1980-го..."


Dzyga емдебе:"Майора окупаційного контингенту Олексія Лущика звинувачують у смерті відомого дисидента. Лущик зважується на боротьбу з системою і перероджується у вільну людину – свого двійника, смерть якого спричинив."

передостаннє - шоурілл https://vimeo.com/221098007 далі Ч-Ч-Ч-ченджес з О.Горбачовою.

Далі,
санітарка захоплює в любовний полон народного артиста України, а той...!


Пірожок, Червячкі, Блять 

вкінці Руся — Ворожка (1989, більше дискотеки кінця 80-х тут)

ХЗВ на Громадському, Ізотоп, Клічко


вкінці: Верка Сердючка - Гуляночка з мюзиклу "За двома зайцями" (2003, україно-російський фільм режисера Паперника за участі зірок типу Галкіна й Пугачової. Що цікаво, Паперник знімав напередодні виборів 2010 те, що в ефір так і не вийшло https://uk.wikipedia.org/wiki/Недоторкані_(телесеріал) Можливо, річ не у цензурі, а у поганій якості, бо на масовках 2010 бачив як знімають "Нєрви-2012" який теж не вийшов, мало бути про корупцію напередодні Євро-2012 за участі Цекало-старшого, так на тих серіях що бачив- гумор був примітивніший за КВНівський https://detector.media/…/2010-10-01-yz-za-sashy-tsekalo-na…/ Взагалі, що зрозумів з масовок - багато знятого шлаку до ефіру так і не доходять, зате комусь зарплата.)

Універсальні солдати на два фрагменти українських короткометражок Kooksa-film studio та Кунг Фьюрі, 8-класніца на двійника Цоя в Криму (кадрами з х/в Шапіто-шоу) та маловідоме виконання «Мумітроля» Скрябіним-Синьою бородою.


Людмила Гурченко, Україна — це Ми, Прохор й Пузо «Хороший день», ХЗВ — Хочецця в Європу


бонусно: "ВЫБОРЫ 1996: Гаррик Сукачёв и старик" з сорокової секунди

Времья'Стекольний епілог....
Кому ЗАЗО, Половинки (караоке-версія)

на початку і вкінці: Agonj & Super Сус - Усім Фак.
два кліпа у корейському стилі: Back2Leto(пропущено 5 секунд), АГОНЬ - Опа Опа (середина, початок див. тут)
Агонь - це така група "Квест Пістолз", яка роспалася, але одна третинка сепарнулася й десь сольно з жопами виступає

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded