stefan_blog wrote in bitter_onion

До річниці АТО в Москві, як моделі громадянської війни для пізнього майдану

Для загального лікбезу раджу Вікіпедію, а тут лише цікаві моменти зі статті та супутніх матеріалів.

ото чим більше читаю подробиці бойні 3 жовтня 1993, тим більше це схоже на сценарій який малювали для мадану й України укінці 2013, стрільба міліціонерів по міліціонерах теж є (у книзі «Пробудження» згадано як Русланові Сан-Марино командир ВВ-шників жалівся що беркут у спини його ребят попадає, може, ненавмисно?)

Ніби наші власний розгін 18-ого лютого з бтр-ами й телекамерами конструювали за взірцем московських подій осені 1993, тільки з розпалюванням війни, яка тоді у росіян не відбулася. Тоді була загроза розгортання спротиву влади у регіонах, тому швидко обрубили усі канали медіа прихильникам Дому Совєтів, а потім жорстоко спровокували стрільбу й давили та знищували усе що попало під руку.


Увагу моментів схожості привернули наступні моменти:

⦁ стволи охочим зі складів міліції роздавали ельціністи, а у нас мвс - тітушкам.

щодо славнозвісного пограбованого львівський складу — зброя з нього імовірніше до майдану не доїхала (бо навіть Т. Чорновіл їздила туди просити, не дали), жодної згадки у спогадаї не зустрічав крім міфів й версій, але послужила інформаційним приводом для розстрілів.

бтри якраз охоче тоді імітували війну (другий скрін)й створювали побільше жертв, щоб начальство пошвидше й радикальніше з білим домом розібралось й приїхали танки військових.
⦁ «снайперські війни», про належність снайперів не було розслідувано, ніхто ж не вірить що силовики з силовиками будуть воювати й стріляти просто усіх випадкових. Як нині пишуться духовні коментарі до цих подій:"ета всьо снайпери НАТА, как на майдане!"

Більшість скрінів заніс сюди, перепрошую, що з мобільникка.

Розслідування лишилось незавершеним попри висновки, амністовані учасники згодом виплили відомо-де:

wiki: Бородай

"В 1992 году, закончив второй курс философского факультета МГУ имени М. В. Ломоносова, принимал участие в военном конфликте в Приднестровье. Его соратниками были В. А. Антюфеев, О. В. Берёза и А. Ю. Пинчук."

 ⦁ В. А. Антюфеев - Первый вице-премьер Донецкой Народной Республики по вопросам государственной безопасности 10 июля по 23 сентября 2014.

 ⦁ О. В. Берёза - первый Министр внутренних дел Донецкой Народной Республики.

 ⦁ А. Ю. Пинчук - член правительства (Совета министров) Донецкой Народной Республики."

Принимал участие в событиях сентября-октября 1993 года в Москве на стороне Верховного совета РФ, противостоявшего президенту Борису Ельцину в составе одной из боевых групп, куда входили участники конфликта в Приднестровье, работавшие в службе безопасности МГТУ имени Н. Э. Баумана, где, по его словам, был «не самым главным, но и не самым рядовым». Имел непосредственное отношение к службе безопасности Фронта национального спасения и охранял И. В. Константинова.

Как вспоминает Бородай

Да, я принимал участие в событиях 1993 года. Я тогда воспринимал власть откровенно как оккупационную, и я против неё воевал, потому что считал это морально, правильно. Потом власть переменилась идеологически, принципиально, и по делам переменилась.
promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded