ueartemis wrote in bitter_onion

13 кандидатів у мери Харкова

13 кандидатів у мери Харкова на позачергових виборах: що про них відомо

З прийнятних варіантів:


Сергій Ряполов

Загальні відомості: Харків'янин, 39 років.

Має вищу освіту за напрямком економічної кібернетики, нині офіційно не працює. Як розповів Ряполов, до 2013 року він працював підприємцем і менеджером проекту на будівництві нафтопереробної станції. Після 2013 року керував громадською організацією, пов’язану зі створенням та консультацією ОСББ.

Політична діяльність: На місцевих виборах балотувався до Харківської міськради попередніх скликань, не пройшов. У 2020 балотувався до Харківської обласної ради від «Блоку Світличної "Разом!"», теж не обрався.

Інше: Сергій Ряполов — один з двох потерпілих у справі Кернеса. Справу досі слухають у суді й після смерті колишнього міського голови Харкова. За свідченнями Ряполова, Кернес розбив йому ніс. Одружений, є діти.


Олександр Скорик

Загальні відомості. Народився у с. Корбині Івани Богодухівського району Харківської області, 46 років.

У 2009 році закінчив Харківський національний аграрний університет ім. В.В.Докучаєва, за спеціальністю агроном. Навчається у Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України на факультеті публічного управління та адміністрування.

Приватний підприємець. З 2017 — гендиректор ТОВ «М’ясокомбінат "М’ясний"».

Політична діяльність. Член політичної партії «Європейська Солідарність».

25 жовтня 2020 року обраний депутатом Харківської обласної ради VIII cкликання. Голова фракції «Європейська солідарність» в обласній раді.

Погляди. Підтримує процеси декомунізації. Опозиційно налаштований до чинної влади.

«Нам часто розповідають про успішний Харків. Але в чому успішність? Харків'яни отримують найвищі в Україні зарплати? – Ні! У харків'ян найнижчі комунальні тарифи? — Також ні. Я впевнений, що має бути навпаки», — пояснив Скорик свою мотивацію стати мером.

Майно та активи. Володіє цілою низкою земельних ділянок, житловими будинками, нежитловими приміщеннями. Разом з дружиною є власником понад 50 автомобілів, серед яких вантажні та мікроавтобуси.

Інше. Член благодійного фонду «Будуємо Україну разом». За релігійними поглядами — вірянин Православної церкви України. Одружений, має сина та дочку.


Микола Кукуріка

Загальні відомості. Народився у місті Петропавловськ у Казахстані, 58 років.

Політична діяльність. Голова «Партії пенсіонерів» зі слоганом «За онуків, за дітей, за нас», балотувався на вибори до Верховної Ради від «Партії пенсіонерів» у 2006, 2015 та 2019 роках, а у 2015 та 2020 роках — до Харківської міськради. Жодного разу його не обрали. На вибори мера іде як самовисуванець.

«Я з 2010 року займаюся соціальною політикою і бачу, що з кожним роком ситуація в цій сфери стає все гіршою. Щоб на рівних вести переговори з центральною владою, потрібно, щоб за тобою була підтримка людей сильного та ефективного мегаполіса», — стверджує Кукуріка.

Інше. Має канал в YouTube. В одному з роликів віджимався на брусах разом з 63-річним харків'янином.


promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded