ueartemis wrote in bitter_onion

Що подарувати російським знайомим

Обкладинка.
Обкладинка.

Украинский национализм: ликбез для русских. К.Ю.Галушко

Рік видання: 2021,

ISBN:978-617-95135-0-3,

Ціна: 290 ₴,

Мова видання: російська.

Це третє, оновлене видання книги відомого українського історика Кирила Галушки “Український націоналізм: лікнеп для росіян, або Хто і навіщо придумав Україну”. Перше видання вийшло у 2010 році і одразу здобуло резонансний інтерес читацької аудиторії. Зараз автор ґрунтовно доопрацював книгу у світлі уроків триваючої російської агресії, зокрема дає науково верифіковані відповіді на найбільш провокативні закиди ворожої пропаганди: що означає слово «націоналізм»?; де шукати витоків цього поняття та яка його історія?; кому зобов’язаний український народ своєю державністю та своєю територією? І ще чимало відповідей знайде зацікавлений читач на сторінках цієї книги, яка написана в спокійній та зваженій манері академічного вченого, не позбавленого, однак, вишуканого почуття гумору.
Всупереч назві книги, яка містить згадку про адресата (“лікнеп для росіян”) видання орієнтоване не тільки і не стільки на росіян. А швидше на зацікавленого українського читача, який прагне достовірних знань та переконливих аргументів, корисних в тому числі і в дискусіях із введеними антиукраїнською пропагандою в оману опонентами.
promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded