hnem (hnem) wrote in bitter_onion,
hnem
hnem
bitter_onion

Скрепи на лопаті або незалежні вісті Кацапії (16.06.2015)

Оригинал взят у hnem (Хроніки ненькиної малечі) в Скрепи на лопаті або незалежні вісті Кацапії (16.06.2015)

1. Володимир Володимирович Хуйло зустрівся у Ватикані з Папою Римським Франциском. Чого кремлівського безбожника туди поперло – одному Богу відомо. Може індульгенцію купувати, може сповідатись за своє чорне життя, може хоче понтифіка у свої фашистські справи втягнути, а може просто хотілося обличчям поторгувати. Важко сказати. Але відомо, що патріарх Кирило Гундяєв сильно приревнував господаря. Подейкують, що патріарх плакав, кричав, істерив, канонічно матерився, погрожував піти назад у тютюновий бізнес, потім напився, замовив проституток і кокс, спровокував бійку, перейменував свою посаду на «Патріарх Московський, всієї Русі та всіх католиків Гундяй Перший». Все зайшло так далеко, що синод РПЦ запідозрив вселення в патріарха бісів і викликав фахівців з екзорцизму. І їм таки вдалося вигнати з Гундяєва бісів, десь трьох-чотирьох.

2. Набирає обертів кацапська програма імпортозаміщення. На заміну гейським Мерседесам, БМВ і Бентлі, Волзьким автозаводом, сумісно з Тульською самоварно-гжелевою фабрикою, було випущено свій вітчизняний автомобіль представницького класу. Воно, звісно ж, ні хуя не їде, але за умови заміни двигуна і деяких елементів кузова, від цього автошедевру можна добитись сотні кілометрів на годину…З гори…Якщо підштовхувати…Як завжди у кацапів, не обійшлося і без ноу-хау світового рівня. Вперше в історії автомобілебудування, в технологічний цикл створення автомобілю було впроваджено етап конвеєрного освячення машини священиком. Що власне і додає цьому автомобілю представницькості.

3. Заступник міністра іноземних справ Кацапської Федерації Сергій Рябков несподівано повідомив, що Росія ніколи не виходила з «Великої вісімки». Виявляється це G7 вийшла з  G8, а Росія як раз у G8 залишилась. Цікава логіка. Тобто виявляється Кацапію не викинули зі світових фінансових ринків, вона там і залишилася, просто тепер без іноземних банків і кредитів. Багатьом кацапським чинушам і бізнесменам не заборонили в’їзд у цивілізовані країни, просто вони тепер не можуть потрапити на територію цих країн. Ціни на нафту залишилися тими самими, що і на початку минулого року, просто за нафту зараз дають вполовину менше. Круто! Очікуємо на подальшу стабільність кацапської економіки, просто з негативною динамікою, і на укріплення авторитету президента Кацапії, просто з укоріненням в головах мешканців світу прізвиська «Хуйло», щодо нього. Очікуємо також на проведення чемпіонату світу з футболу в 2018 році в Кацапії, просто на англійських стадіонах, і на вихід зі складу ООН 192-х держав-членів, з подальшим перебуванням у цій міжнародній організації лише однієї Кацапії.

4. Нещодавно пройшло велике свято – День Кацапії. В рамках святкування, в Пензі підготували і роздали кацапам 500 кг окрошки. На етапі підготовки, організатори свята довго думали: як саме роздати таку величезну кількість освіжаючого блюда? Але в Кацапії, як ніде інше, існують сильні традиції масового подання їжі людям (з використанням садового інвентарю, сільськогосподарських приладів і промислових засобів). І креативні пензенці також підійшли творчо до розв’язання цієї задачі. Спочатку розглядалася ідея використати водомет, потім з’явилася ідея подачі окрошки через міські водопровідні труби, після цього розглядався варіант бетономішалки і нарешті зупинилися на відрах, бідонах і коритах. Ще й досить вишукано вийшло, на цей раз!

5. Навіть якщо врахувати нещодавній візит до Ватикану, Путін все одно залишається Хуйлом.

Tags: новости Лишнехромосомии
Subscribe
Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments