Грьіша Паляньіця (grzhegorz_br) wrote in bitter_onion,
Грьіша Паляньіця
grzhegorz_br
bitter_onion

Виборам восени - бути!

Упячка опубликувала агітку про порохоботів. https://www.pravda.com.ua/articles/2021/07/6/7299537/
Классика жанру - останні абзаци
"""
Навіть влітку, коли політичний сезон стає на паузу, порохоботи продовжують працювати, не покладаючи рук – у прямому значенні слова. Вони пишуть пости у Фейсбуці, коментарі в Телеграмі та знімають відео на Ютуб.

Щоб оперативно зафіксувати факт чергової "зради", нагадати, як було "при клятому Порошенку" і вберегти своїх друзів і підписників від "кремлівських наративів", якими хочуть знищити Україну.

Нагадати їм про помилку 2019-го і необхідність її виправити у 2024-му.

Більшість із них робитиме це щиро. Навіть не задумуючись про дивну одночасність, ідентичність аргументів і схожість, аж до дрібниць, "своїх" і "чужих" слів.

Не відчуваючи, що слова ці написані однією командою, яка через запущений механізм впливу банально паразитує на щирих поривах і страхах звичайних людей.

З вірою в те, що Порошенко ніколи не зрадить Україну.

"""

Зрозуміло, шо старий поц Туров швиденько передрукував то в себе, хоч до того перепосчував помийки типу НВ і ніколи - упячку.

сабж! мабуть перевиборам Шмарклі восени бути.

ЗИ Доречі, у працьовитото влелюбного наріда зростають симпатії до Ляшка. Ось так промиванням мозгів топорилим вкладають наративи Росії.
Tags: Україна, вибори, пропаганда
Subscribe
promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments