ueartemis wrote in bitter_onion

Український комікс отримав японську нагороду!

Комікс українських авторів серед переможців 14-ої міжнародної японської премії МАНГА. Мова про «Збирача птахів» художниці Наталії Ререкіної і сценариста Гільберта Бріссена (псевдонім?). Твір дістав бронзову нагороду.

Ознайомитись із мальописом можна за посиланням:
https://acomics.ru/~GathererOfTheBirds/1

Верный старому обету, Ивор отправляется в странствие, к которому он готовился уже много лет. Он преследует птицу, пленившую его сердце в юности, и не знает, как далеко заведет его судьба в этой погоне.
Но Ивор не отступит. Что терять ему, ослепленному мечтой? Разве долог век собирателя птиц?

UpDate: 20 липня у резиденції посла Японії відбулась церемонія вручення нагород призерам 14 Міжнародного конкурсу манги українцям Наталії Ререкіній та Гільберту Бріссену.

14 Міжнародний конкурс манги став наймасштабнішим за всю історію існування з 383 заявленими роботами з 61 країни світу, а манга українців «Збирач птахів» увійшла у кращі 15 робіт та отримала бронзову нагороду.

Під час церемонії посол Японії Такасі Кураї висловив радість з приводу отримання українськими авторами нагороди та побажання щодо подальшого розвитку в Україні японської поп-культури та коміксів манга. Українські призери висловили надію, щоб якомога більше художників з України приймали участь у цьому конкурсі та взагалі надихались у свій творчості японськими коміксами манга.


promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded