ueartemis wrote in bitter_onion

Шевченка Запоріжжю!

За посиланням петиція за спорудження пам'ятника Тарасові Григоровичу Шевченку у місті Запоріжжі.

9 березня 2021 року Україна святкувала 207-у річницю з дня народження одного з найвеличніших поетів в історії України, художника та Національного героя — Т.Г. Шевченка.
Тарас Шевченко залишив по собі величезний історико-культурний спадок, його біографію та творчість вчать у школах, училищах, коледжах, університетах по всій Україні та закордоном. Наукове вивчення життя, творчості та багатогранної діяльності Тараса Шевченка, а також його місця в історії Східної Європи та у світовому літературному процесі є предметом окремої науки – шевченкознавства.
Пам'ятники великому Кобзарю стоять по всьому світу. Загалом, в Україні та світі є 1384 пам'ятники Кобзареві, з них 1256 — в Україні та 128 — за кордоном у 35 країнах. Проте на превеликий жаль, майже за 30 років Незалежності України — у Запоріжжі немає повноцінного пам'ятника великому поету, більше того — ця тема неодноразово підіймалася за ці майже 30 років. Так, у генеральному плані міста вказано, що на площі Театральній, перед театром ім. В.Г. Магара, повинен бути встановлений цей пам'ятник і вже є готовий проект цього пам'ятника.
Враховуючи успішно проведену реформу децентралізації в 2014-2019 рр., збільшення надходжень до міського бюджету та інші вищевказані факти, просимо депутатів Запорізької міської ради внести зміни до бюджету міста та виділити кошти на побудову повноцінного пам'ятника нашому Кобзарю — Тарасу Григоровичу Шевченку.


promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded