ueartemis wrote in bitter_onion

Про Чорнобиль

Для тих, кому лінь читати «Чорнобильський архів КҐБ», але цікава тема.

У першій частині про халатне будівництво електростанції, а в другій — про саму катастрофу.


Update: СБУ про трагедію


Update-bonus: «Звуки Чорнобиля» — музичний проект до роковин аварії на ЧАЕС

«Звуки Чорнобиля» — проект, у якому українські та міжнародні музиканти в кожному треку торкаються історій Чорнобиля та переосмислення трагедії. Всіх музикантів було запрошено у персональні арт-резиденції у Зону Відчуження. Там вони шукали історію, чи момент, навколо була створена музична композиція. Тепер кожна пісня розповідає про окремий погляд на феномен Чорнобиля. 

Усі композиції об’єднує аудіобібліотека «Звуки Чорнобиля», записана громадським діячем, медіахудожником та автором проекту ARTEFACT Валерієм Коршуновим у 2018 році. Це і тріскіт дозиметра, і скрип оглядового колеса в Прип’яті, і шум рудого лісу та інші характерні звуки Зони відчуження, які стали частиною пісень музикантів проекту. Таким чином, кожна пісня містить аудіовідбиток Чорнобиля. 

Оформити передзамовлення платівки можна тут: http://soundsofchernobyl.org​  

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded