ueartemis wrote in bitter_onion

Риси мислення "Русского мира"

https://t.me/qorachius/28

Характерні риси проросійських імперських елементів при обговоренні будь-якої теми, дотичної до України:

  1. Віра що головне — це святкувати 9-е травня. Цей культ необхідний для формування євразійської ідентичності. Для Росії єдиний ідеологічний і культурний європейський простір від Лісабона до Владивостока небажаний, немислимий і неприпустимий.
  2. Повна статичність програми і небажання відповідати на уточнювальні питання. Адже вони шукають прихильників, а не однодумців. Потримай прапор, заплати внесок — виконуй, пішаку, не питай, не думай.
  3. Наявність окремих тез спеціально для України. Дугін, Галковський, Кагарлицький й інші актуальні російські філософи різних напрямків ніколи не порадять Україні те, що вони радять Іспанії чи Бразилії. Переконання переконаннями, а конкурент Росії під боком непотрібен.


promo bitter_onion март 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded