luk_aa (luk_aa) wrote in bitter_onion,
luk_aa
luk_aa
bitter_onion

Ортодоксальний рабин Ліон vs генерал Чупринка

У мене своя думка про Шухевича, але це зараз не важливо. І про присвоєння його імені стадіону (WTF?) я теж маю свою думку. Але зараз це теж не важливо, хоча звичка називати стадіон на честь героя (політика чи військового) - це, скоріше, звичка тоталітарних держав.
Є така героїчна особа - Авраам "Яір" Штерн. Колишній радянський комсомолець, засновник і вождь ЛЕХІ («Банди Штерна»), прихильник союзу з нацистами в боротьбі проти англійців за свободу Ізраїлю. В Ізраїлі його ім'ям названі населений пункт Кохав Яір (Зірка Яіра), вулиці в Тель-Авіві (на якій він був убитий англійцями, можливо, за наводкою колишніх соратників з Хагани) і в інших містах Ізраїлю.
І що? Англійці повинні протестувати проти увічнення його пам'яті? То ортодоксальний рабин Джоель Ліон перший пошле їх на хер. І буде правий. Але чому він дозволяє собі повчати інші країни, яких героїв їм вшановувати? Тим паче, що звинувачення Шухевича в вбивстві євреїв підтверджується лише в мізках (чи що там замість них?) російських пропагандонів.
І ще. Шлак, що виливається в коментах нашими диванними патріотами на Ліона, Ізраїль, Голокост, і на жидів взагалі, більш огидний, ніж повчання посла.
Dixi.
Tags: Україна
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments