andy_ms wrote in bitter_onion

Відповіді на задані й незадані питання: Прогноз розвитку епідемії COVID-19 НАН України

Не знав, що такі речі є в Інтернеті: Прогноз розвитку епідемії COVID-19 в Україні на 23 лютого – 8 березня 2021 року («Прогноз РГ-38»)(тобто, 38-й прогноз)

Огляд епідемічної ситуації в Україні за 23 лютого – 1 березня 2021 року (РГ-38а)

Це — без політики, виклад очікувань науковців. Читайте самі, не спотикайтеся на незрозумілих місцях, прочитуйте далі: там багацько відповідей. Набридло чи важко? — відкладіть щоб повернутися. 

Я отримав відповіді про нашу статистику: моя оцінка = «норм», не змінилася.

Про ризик померти: перші дві строчки таблиці 1 і таблиця 2 з РГ-38.

Про динаміку по областям: рисунок 16 та пояснення над ним вкупі з Рис. 37:

Рис.37. Прогнозні криві кількості нових інфікованих за день для регіонів України, розраховані на період 26.03.2020–08.03.2021 р., порівняно зі статистичними даними МОЗ України за передпрогностичний період (26.03.2021–22.02.2021 р.)

P.S. До цього я користався, та й користуюся Backdoor-ом на Ворлдометрі, де для США та країн ЄС НАТЫ школа медицини Фошингтонського університету давала можливість переглянути поточну спрощену модель розвитку епідемії, виходячи зі смертості. Для тих, хто не в НАТЕ Ворлдометр посилання на модель не надає, бо непевний в достовірності данних. Однак, заййшовши через Польщу, можна обрати й Україну:

Шоб не вештатись: https://covid19.healthdata.org/ukraine

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded