Віктор Станіславович (zakusilov) wrote in bitter_onion,
Віктор Станіславович
zakusilov
bitter_onion

Три ключові законопроекти які мають бути прийняті НЕГАЙНО!!!


Важливо. Що зараз потрібно прийняти в Україні?

Підтримую позицію про негайне прийняття законів:
1. Про колабораціонізм. Які встановлюють жорстку відповідальність за умисне і добровільне співробітництво громадянина України з країною-агресором в інтересах країни-агресора і на шкоду національній безпеці України та її союзникам.

2. Про дезінформацію. Стосуватиметься ключових тез російської пропаганди, якими вони підривають обороноздатність країни, бойовий і патріотичний дух українців – це з/п про посилення відповідальності за дії, пов’язані з поширенням ворожої пропаганди.

3. Про прозорість медіа. В якому заборонятиметься непрозоре володіння медіаресурсами з сумнівним походженням коштів від держави-агресора та п‘ятої колони Кремля.
Це три ключових Закони, які мають бути прийнятими негайно. Звісно, якщо влада Зеленського на діях, а не на словах готова робити якісь кроки в сторону зміцнення обороноздатності країни.

Хто наркоману дав Гетьманську Булаву?!!

В іншому випадку вже за пару тижнів будуть з‘являтися нові проросійські канали, а відверті колаборанти у Верховній Раді та по всій країні вільно добиватимуть воюючу країну зсередени.

Ці три ключові законопроекти мають бути прийняті НЕГАЙНО.

Андрій Смолій

Subscribe

 • Ситуация

  Вава Зильоный идёт на второй срок. Нарушив опять свои обещания. Как обычно, впрочем. Поэтому тренируется на мелочи типа Мертвечука и 3 каналах РФ…

 • ХарківНаш

  Несподіваний перегук часів у поезії Володимира Сосюри. Ти знову наш! Сокольники і поле, мости і даль, і Лопань і сади... Ти наш, ти наш, чужим не…

 • Хуйовий Харків

  До вашої уваги уривки з інтерв'ю з адміном пабліку «Хуёвый Харьков». Харьков действительно хуевый. Ныне покойный Геннадий Адольфович всегда…

Buy for 50 tokens
Buy promo for minimal price.
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments