bitvazaurozay wrote in bitter_onion

У РПЦ назвали блокування проросійських каналів “розправою над УПЦ МП”

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Союз православних громадян (СПГ) РФ назвав рішення української влади про санкції щодо трьох проросійських телеканалів – “розправою над УПЦ МП”.

Як повідомляє Credo.Press, СПГ –  об’єднання вірян РПЦ без фіксованого членства – поширив в соцмережах заяву за підписом свого голови Валентина Лебедєва.

Лебедєв, зокрема, підтримав вирок Навальному, він називає його “агентом іноземних спецслужб” і звинувачує в скоєнні кримінальних злочинів. На думку СПГ, репресій щодо Навального недостатньо для порятунку Росії, а необхідно посадити на гігантські терміни “за зраду Батьківщині” всіх представників “впливових елітних кіл” РФ, які хочуть “відновлення відносин з цивілізованим Заходом”.

Як доказ того факту, що Захід перестав бути цивілізованим, автори документа наводять позбавлення в Україні трьох телеканалів ліцензії на мовлення за порушення національного законодавства. Це рішення влади України СПГ називає “розправою над УПЦ МП” (сама УПЦ МП не висловлювала свого ставлення до їх закриття – ред.) і виконанням наказу нового держсекретаря США.

Після ліквідації “впливових елітних кіл” в РФ Валентин Лебедєв пропонує залишився керівництву країни реалізувати “власний цивілізаційний і геополітичний проект” на основі “возз’єднання розділеного православного російського народу”. Методом такого “возз’єднання” СПГ вважає “багаторазове посилення імпульсу, наданого возз’єднанням Криму з Росією”, за допомогою об’єднання РФ з Білоруссю і “реальної допомоги” угрупованням “ДНР” і “ЛНР”, визнаним в Україні терористичними організаціями. Ці організації Валентин Лебедєв називає “авангардом русского мира”.

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded