Ле Фея (lilith_le_fairy) wrote in bitter_onion,
Ле Фея
lilith_le_fairy
bitter_onion

Лишь бы не Порох - дааа?


Я вам одну розумну річ скажу, тільки ви не ображайтеся. От припустимо, що дійсно - припустимо! - у Петра Олексійовича мало шансів знову бути обраним , бо вся пропаганда працює проти нього, електорат його типу не сприймає, рейтинг не підняти і таке інше. І ось ми знаходимо героя, котрий є настільки ж проукраїнським як Олексійович, але на ньому не висить тягар негативного рейтингу, і ось цей новий лідер починає швидко набирати популярність.

В певний момент виявляється, що на майбутніх виборах він зможе скласти конкуренцію представнику опзж або іншого проксі ворога. І що ви думаєте, в той самий момент не увімкнуться одночасно усі лайномети на олігархічних каналах? Що не знайдеться за ним страшна корупція, апшори, вбивства братів та сестер? Що не полізуть з-під усіх плінтусів та шпалер різні шабуніни, бігуси, сироїди, усі "голоси", що не загундять "найближчі союзники" про "але є до нього питання"?

А якщо він при цьому не настільки кришталево чистий, як Порошенко, на 30 карних справ якого немає жодної судової перспективи?
І ми такі: "Нєєє, у нього надто великий негативний рейтинг, треба вирощувати нових лідерів!"

Петро Олексійович - це така акція, курс якої довго навмисно збивали. Якщо ви не скинули її з рук тоді, то робити це зараз, коли курс починає рости - безглуздо. Тим більше що акції бл*дського малороського цирку, здається, незабаром лопнуть, як це завжди буваає з мильними бульбашками, які надто довго надували.

Лише наша твердість визначатиме і курс акцій, і наші подальші здобутки. Просто не треба метушитися.
ФБ
Tags: Порошенко, Україна, а я ведь говорил, аналітика, лживые дешевки
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 12 comments