CRAZY FASCIST(Михаил) (lampika) wrote in bitter_onion,
CRAZY FASCIST(Михаил)
lampika
bitter_onion

Насральний - кращий Путін

Мабуть вже всіх дістало що лівачня та ліберота наша і запоребрікова носиться з Льошою як дурень з писаною торбою.
Їх головна помилка в сприйнятті Насраліка - вважати що він ворог Хуйла, і значить друг України. Насправді за всіма його вчинками він СУПЕРНИК.Причому у нього є дуже потужна підтримка в ЧИННІЙ ВЛАДІ РФ, інакше був би давно знищений.
Насральний хоче стати президентом, тобто зайняти місце Хуйла, а той дуже небезпечний суперник, з величезними можливостями та досвідом.


І єдиною умовою перемоги Льоші є ще більша сила і небезпечність.
Причому самі москалі бажають заміни Хуйла не через те що той накрав чи гайки в інтернеті закручує, а тому що він недостатньо хуйло, він просрав все що обіцяв - Крим виявився дорожчим в прямому і переносному значенні, Сирія просрана, Донбас просраний, нафта і газ просрані, НАТО вже за парканом ножі точить, скрєпи тріщать, вєлічіє скисло.
Тож від Насрального очикують саме того що не виконав Хуйло. Він буде добиватись води в Крим всіма можливими обіцянками, причому воду одразу і всю, а обіцянки частинами і потім. Він добиватиметься зняття санкцій в обмін на демократизацію. Але все потім, почекайте, це не бутерброд.
Думаєте він не збирається залишатись при владі більше ніж на два строки? Якщо так думаєте, то знайдіть як Насральний обіцяє скасувати Поправки в конституцію Рашкостана.
Ні, він обіцяє лише міфічну справедливість для москалів, всякі там гідні пенсії, справедливі суди, помірні податки, свободу слова.
Тож Насральний ще гірший ворог ніж Хуйло - він молодший, хитріший та небезпечніший. Це підтверджується хоча б тим що він ще живий і при цьому не ховається в підпіллі.
Tags: для понимания процессов, жабогадюкінг, кацапознавство, мысли вслух
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments