dagrael (dagrael) wrote in bitter_onion,
dagrael
dagrael
bitter_onion

Ну, що, тепер-то ви його точно "знесете", єслі шо, зелебобіки?!

Попереднім сумним досвідом мав би послужити ще закон "Про особливу процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент)", прийнятий на радість зеленим лохам у 2019. Але не послужив, хоча фактично й показав - ніякого імпічменту, навіть якщо дуже захочеться, провернути не вдасться, бо там всюди "передумови" прописані.

І от - прийнято закон "Про всеукраїнський референдум", гуррряяя!
Ну, тепер-то ми вже точно, єслі шо!..

Але, для початку, "тренувальний референдум", який було проведено у день виборів ("5 питань"), чітко показав, що:
а) "справжній" референдум буде проводитись так само, тобто аби як;
б) підрахунки результатів проводитимуть - яка несподіванка! - ті самі сили, щодо припинення незаконної (неналежної) діяльності яких, найімовірніше, цей референдум і буде спрямований, тобто, його результати будуть такі, як треба. Але не вам треба, а їм.

Закон цей також дуже цікавий, причому з перших же його сторінок. Приблизно з тієї ж точки зору, з якої є цікавим і "імпічментовий" закон.
Наприклад, захотіли ми зняти преЗедента, і проводимо для цього референдум. Це, говорячи мовою даного документу - "питання загальнодержавного значення". А воно, згідно цього ж закону, "є обов’язковими для розгляду і прийняття рішення у порядку, визначеному Конституцією та законами України", тобто, з розглядом у Верховній Раді. Вже невесело, так?!

Захотіли ми обуритися економічною політикою влади, спрямованою на витискання грошей з населення... чи ув'язненням невинних... чи розпилюванням бюджету...
А не можна! Бо "не можуть бути предметом всеукраїнського референдуму питання... щодо питань податків, бюджету, амністії".

Ще вам мало?!
Ну, нате вам чисто "зелене" протиріччя.
3.1.3. - "Предметом всеукраїнського референдуму можуть бути питання:... про зміну території України".
3.2.3. - "Не можуть бути предметом всеукраїнського референдуму питання:... спрямовані на порушення територіальної цілісності України".
Але ж зміна території держави - це й є порушення її територіальної цілісності... Ніт! - гордо заявляють нам всілякі там Єрмаки з Бакановими. Слідкуйте за руками:
- наприклад, розганяють вони тему "нащо нам той Крим, давайте вже визнаємо його російським" (як з тими ж "5 питаннями" - "я запитаю саме тебе!..");
- потім проводять референдум;
- результатики потрібні - оппа! - і малюються.
Всьо, Кримваш!

Що, не можна такий референдум проводити, бо він був "спрямований на порушення територіальної цілісності України"?
Та нііі, ти помилився, нарід - це ж просто "зміна території України"! А таке - можна!
Що, ви не так голосували?
А доведіть!..

Загалом, вітаю усіх.
Нам, як на мене, нам вкотре впарили "2 в 1" - і ще один симулякр, і черговий важіль руйнації України.
Subscribe

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…
 • Post a new comment

  Error

  Comments allowed for members only

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments