alexdasty wrote in bitter_onion

Про самодіяльність

Нинішню владу називали  зеленими клоунами, що зовсім не відповідає істині. Щоб стати клоуном, а саме отримати професію, треба довго учитися в естрадно-цирковому училищі, потім здати екзамени у вигляді випускного концерту і лише тоді ти матимеш  горде звання клоун.

Нинішня влада лише самодіяльність низького штибу, яка ЗОВСІМ не знає ЩО РОБОТИ і ЯК РОБИТИ. Всі дії влади нагадують копирсання дітей у пісочниці. Безконечні перестановки міністрів, прем'єрів,  керівників  різного роду офісів не дають зовсім ніякого результату.

У них просто немає НІЯКИХ планів, їм невідома ні стратегія (планування дій на весь період їх каденції), ні тактика (здійснення дій запланованих на весь період, розбитих на підзадачі). Все здійснюється за допомогою «сміливих» експериментів типа піднімемо платню за електрику та газ, а там подивимося, можливо прийдеться вводити податок на повітря, бо казна пуста і наповнювати її дана когорта діячів не в змозі, бо ніяк не зрозуміють «Куди дірка дівається, як бублик з'їдається».

Тому попереду у нас дуже сумний період розвитку, подібній козацькій руїні. Останньою каплею стало звільнення заступника голови РНБО генерала Кривоноса, якому було заявлено, що війни у нас уже не має і тому військові у РНБО — НЕ ПОТРІБНІ, як непотрібні і нові перспективні розробки озброєнь, переозброєння армії і ВААБЩЄ.

Ну , а як стане ВААБЩЄ — то можна запустити по телевізору серіальчики «Скоти», «Слуга урода», на крайній випадок зіграти на піаніні. Піпл зхаває! От тільки «хужє не будєт?», думаю будєт, ФОПи вже почали розуміти, що їх відлюбили приємно та цинічно. А нарід? Що нарід? Йому б гроші та харчі хороші (пообіцяти), а потім обдирай дурнів, хай поки веселяться.

З наступаючим, панове! Не Новим Роком, а глобальним мандецем!

promo bitter_onion march 15, 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded