Спроба подати петицію

Схоже, петиція не пройшла модерацію.
Схоже, петиція не пройшла модерацію.
Ми харків'яни, що підписалися під цією петицією, — як мешканці міста, так і вихідці з нього, розсіяні по світові, — вважаємо неприйнятною ідею увіковічнення пам'яті Геннадія Адольфовича Кернеса шляхом привласнення його імені вулиці, станції метрополітену, зведенням пам'ятника або у будь-який інший спосіб. Ми виступаємо проти глорифікації людини з кримінальним минулим і проросійськими поглядами. Нагадуємо, що Г. А. Кернес 14 серпня 1992 року, за вироком Харківського обласного суду, був визнаний винним у шахрайстві (за ст. 143 ч. 2 КК України), а надто був підсудним у справі щодо незаконного позбавленні волі, катування та погроз вбивством двом активістам харківського Євромайдану у січні 2014 року (на жаль, смерть обвинуваченого завадила здійсненню правосуддя). Не менш компрометуючим вважаємо товаришування громадянина Кернеса з російським чеченським лідером Рамзаном Кадировим, знаним порушником прав людини. За загальноукраїнською опінією Г. А. Кернес є корупціонером і сепаратистом, тож будь-яке його возвеличення кидає тінь на наше місто. Тож закликаємо вас потурбуватися про репутацію Харкова.

Петиція не пройшла модерацію. Звісно, це ж не раболіпство перед трупом міні-Сталіна.

Петиції за увіковічнення імені Гепи.
Петиції за увіковічнення імені Гепи.

Отакій людині хочуть поставити пам'ятник. «Рятівник Харкова»,  «міцний господарник»...

Майже весь бюджет іде на благоустрій парків та скверів, реконструкцію зоопарку, фонтани тощо. При цьому ВСІ комунікації у перманентному аварійному стані. Труби по всьому місту розкопують двічі на рік, десь стільки ж асфальтують, а потім здирають новий асфальт — елементарне коло розпилу. Метрополітен закладено (є заставою) та й взагалі доведено до боргів по зарплатні. Попри те, що це найбільш рентабельний громадський транспорт! Але ж виправляється це легко: з метро з найдорожчим проїздом в країні гроші вимиваються через неадекватні підряди «своїм» фірмам. Асфальт, що регулярно перекладається до двох разів на рік, теж виготовляється «своїми».

І от харків'янин, що без тепла і води сидить 2/3 року, вибирається зі свого кварталу в Центр, бачить парк імені Білочки, оргазмує і біжить голосувати за труп. Бо нема клепки зрозуміти, що опалення, водопостачання і обшарпані поліклініки на балансі міста. Я не згадую про тонкі матерії, як естетичний смак, відсутній у забудовників і кліки недоархітекторів Чечельницьких, чи про вбитий медійний і політичний простір.

Ах, і ледь не забув про славнозвісний харківський трамвайний дрифт! Жахливий стан колій і парк виключно з користованих трамваїв по ціні новеньких надійно забезпечують його.

Пам'ятник Кернесові дійсно, як сказав Терехов, — «святий обов'язок»... для самого Терехова та інших спадкоємців корупційної імперії Гепи.

promo bitter_onion march 15, 2021 17:32 15
Buy for 50 tokens
Все слышали такую сказку, что якобы украинцы, белорусы и русские – это братский единокровный народ, который происходит якобы от триединой древнерусской народности. Ученые открыли страшную тайну – мы не братья. Праславянский этнос, конечно, существовал где-то со II тысячелетия до нашей эры, из…

Error

Comments allowed for members only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded